دانلود برنامه یازده (11)

1593
N.A IMDB

یازده (11) Eleven

قسمت 11

تاک شو | ورزشی | گفتگو محور

سال تولید : 1400 | زمان : 75 دقیقه

قسمت ها : نامشخص

کارگردان : علی باذل

توضیحات

دانلود سریال ایرانی یازده (11)

برنامه یازده تجربه ای تازه و جسورانه ، با اجرای خداداد عزیزی، رویکردی متفاوت به پدیده فوتبال دارد و تلاش میکند کنجکاوی ها، پرسش ها و ابهام های مخاطبان فوتبال را با کمک کارشناسان برجسته ای همچون علی کریمی، مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان و اشپیتیم آرفی پاسخگو باشد. کارشناسان خبره برنامه یازده مهمترین مسابقات و رویدادهای فوتبالی هفته را از نظر فنی تحلیل و بررسی میکنند…

بازیگران

خداداد عزیزی (مجری) , علی کریمی (کارشناس) , مجتبی جباری (کارشناس) , آندرانیک تیموریان (کارشناس) , اشپیتیم آرفی (کارشناس)

توضیحات

برنامه یازده 11 (Eleven) در واقع نام سریالی تاک شو , ورزشی و به صورت گفتگو محور است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی به تهیه کنندگی و کارگردانی (علی باذل) میباشد که در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین برنامه 11 ، از 5 آذر ماه 1400 به صورت هفتگی روزهای جمعه توزیع میشود. شاید بزرگترین چالش فوتبال ایران در ماه های اخیر اعتماد یا عدم اعتماد به دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران بوده است، اینکه به نتایج فوق العاده او ایمان آورده و به وی اعتماد کنیم یا به دنبال گزینه ای بزرگتر برای جام جهانی باشیم. کارشناسان یازده در این برنامه بطور مفصل به این سوژه پرداخته اند و هر یک از دیدگاه خود سرمربی تیم ملی را نقد کرده است. البته از پرسپولیس و استقلال هم غافل نشدیم و به تفصیل شرایط آنها را مورد بررسی قرار دادیم. آیتم های جذاب دیگری هم با ستاره های محبوبتان ساخته شده که پیشنهاد میکنیم از دست ندهید. این برنامه هر هفته موضوعات متنوعی را در خصوص فوتبال باشگاهی و ملی ایران به نمایش میگذارد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 11 قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد