دانلود رایگان سریال آنها

2088
6.9 IMDB

آنها Them

قسمت 10 (پایانی)

ترسناک | معمایی | هیجان انگیز

سال تولید : 1400 | زمان : 50 دقیقه

قسمت ها : 10 قسمت

کارگردان : مهدی آقاجانی , میلاد جرموز

توضیحات

دانلود سریال ایرانی آنها

آنها مینی سریالی ترسناک و بسیار مهیج است که بیننده را به دنیایی مبهم می برد. هر قسمت از این مجموعه، یک داستان مستقل را در فضایی متفاوت به تصویر میکشد و در تمام این قصه ها یک وجه مبهم وجود دارد. نقطه ای در تاریکی، جایی که آنها ما را نظاره میکنند. در خلاصه داستان آمده است: جایی در تاریکی وجود دارد که ما درباره اش نمیدانیم، جایی که آنها ما را نظاره میکنند.

بازیگران

محمد بحرانی , لیندا کیانی , آناهیتا افشار , نازنین فلاحی , مجتبی پیرزاد , پردیس احمدیه , نورا هاشمی , شیرین اسماعیلی , حسام محمودی , علیرضا جلالی تبار , نیما رئیسی , علیرضا کمالی , نوید لایقی , نازنین فلاحی , عرفان ابراهیمی , دیبا زاهدی و …

توضیحات

مینی سریال ایرانی آنها (Them) در واقع نام سریالی ترسناک , معمایی , هیجان انگیز است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 10 قسمت 50 دقیقه‌ای در ژانر وحشت به کارگردانی (مهدی آقاجانی و میلاد جرموز) و تهیه کنندگی (پرویز پرستویی) و نویسندگی (سروش روح بخش) میباشد که در سال 1400 با مشارکت پلتفرم فیلمنت تولید گردیده است. همچنین سریال آنها ، بعد از سریال احضار دومین سریال ایرانی در ژانر ترسناک ویژه شبکه نمایش خانگی است که داستانی پرتنش و راز آلود دارد و از 6 خرداد ماه 1400 به صورت هفتگی روزهای پنج شنبه ساعت 20 توزیع میشود. سریال آنها بهترین سریال ترسناکی است که تاکنون در ایران ساخته شده اما این بهترین بودن به معنی بی نقص بودن نیست. از ظواهر امر به نظر می آید که آنها میتواند طلسم سریال ترسناک ایرانی را بشکند و تاریخ سازی کند.

لینک دانلود

حجم دانلود تمام بها

قسمت 10 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد