دانلود سریال دیو و ماه پیشونی

2538
N.A IMDB

دیو و ماه پیشونی The Demon and The Forehead Moon

قسمت 1 بزودی

کودک و نوجوان | کمدی | فانتزی

سال تولید : 1400 | زمان : 45 دقیقه

قسمت ها : 13 قسمت

کارگردان : حسین قناعت

توضیحات

دانلود سریال ایرانی دیو و ماه پیشونی

سریال دیو و ماه پیشونی بر اساس یکی از افسانه های کهن ایرانی نوشته شده است. در خلاصه داستان آمده است: ماه پیشونی همراه با یکی از نوادگان ارژنگ دیو که در داستان های شاهنامه با رستم دستان جنگیده بود، در فضایی فانتزی و شاد همسفر می شود، سفری در دنیای امروز برای کودک درون همه افراد خانواده.

بازیگران

علی صادقی , افسانه بایگان , حسن پورشیرازی , لیلا اوتادی , رامین ناصرنصیر , میرطاهر مظلومی , سیاوش چراغی پور , احمدرضا اسعدی , بهراد خرازی , نگین معتضدی , ستایش موسوی , نیلوفر شهیدی , علی کاظمی , الهام جدی , سارا محمدی , پارسیا شکوری , عسل قرایی , آتش تقی پور

توضیحات

سریال دیو و ماه پیشونی (The Demon and The Forehead Moon) در واقع نام سریالی کمدی , فانتزی برای ژانر کودک و نوجوان است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 13 قسمت 50 دقیقه‌ای ، به کارگردانی (حسین قناعت) و تهیه کنندگی (مهدی یاری) میباشد که در سال 1399 الی 1400 با مشارکت موسسه سرو رسانه پارسیان و صادق یاری به عنوان مجری طرح تولید گردیده است. همچنین سریال دیو و ماه پیشونی اولین سریال حسین قناعت ویژه شبکه نمایش خانگی است که داستانی شاد و کودکانه دارد و از تابستان 1400 به صورت هفتگی توزیع میشود. قناعت پیش از این نیز سابقه ساخت فیلم هایی در ژانر کودک و نوجوان مانند سلفی با رستم ، والدین امانتی ، پیشی میشی و … را داشته است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد