دانلود رایگان سریال سالهای دور از خانه

4801
5.6 IMDB

سالهای دور از خانه Salhaye Door Az Khane

قسمت 15 (پایانی)

کمدی | ماجراجویی | خانوادگی

سال تولید : 1397 | زمان : 45 دقیقه

قسمت ها : 15 قسمت

کارگردان : مجید صالحی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی سالهای دور از خانه

داستان این مجموعه طنز 1512 روز پس از اتفاقات سریال شاهگوش است. یکی از شخصیت‌های سریال شاهگوش، سرباز خنجری بود که در کلانتری آن محل (کلانتری 100 ملت) مشغول به گذراندن خدمت سربازی خودش بود. یکی از متهمینی که به کلانتری آورده شد خانم جوانی به نام الیزابت بود که یک سگ به نام لوسی داشت. خنجری عاشق الیزابت می‌شود و در زمانی که می‌فهمد سگ الیزابت توقیف شده‌است، یک سگ را اشتباهاً به جای لوسی برمی‌دارد و در پارک به الیزابت می‌دهد. الیزابت که می‌فهمد سگ مال او نیست، برای ناراحت نشدن خنجری به بهانه پارک کردن خودرویش از پارک خارج می‌شود و حالا 1512 روز از آن روز می‌گذرد و هنوز الیزابت برنگشته است.

بازیگران

احمد مهرانفر (خنجری) , هادی کاظمی (زهره) , آزیتا حاجیان , احسان کریمی , گیتی قاسمی , حدیث میرامینی , آزاده زارعی , مهرناز بیات , علیرضا استادی , میرطاهر مظلومی , محمدرضا عقدایی , علی نظری , یداله شادمانی , خسرو احمدی , علی عامل هاشمی , بهنام شرفی , مهدی صباغی , سیاوش چراغی‌پور , مسعود روشن‌پژوه

توضیحات

سریال سالهای دور از خانه در واقع نام اسپین‌آفی (Spin-off) از سریال کمدی شاهگوش که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی ، ماجراجویی ، خانوادگی به کارگردانی (مجید صالحی) تهیه کنندگی (محمدحسین قاسمی) و نویسندگی (احمد مهرانفر و امیرحسین قاسمی) میباشد که در سال 1397 تولید گردیده است. این سریال نخستین اسپین آف ایرانی از روی سریال شاهگوش ساخته داوود میرباقری میباشد. احمد مهران فر و هادی کاظمی دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل میدهند که با گریمی متفاوت در این سریال جلوی دوربین رفتند.

لینک دانلود

حجم دانلود تمام بها

قسمت 15 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد