دانلود سریال سیاه چاله

1116
6.3 IMDB

سیاه چاله The Black Hole

قسمت 7

کمدی | ماجراجویی | خانوادگی

سال تولید : 1401 | زمان : 50 دقیقه

قسمت ها : 15 قسمت

کارگردان : حسین نمازی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی سیاه چاله

داستان سریال سیاه چاله، قصه زندگی مردی به نام جمشید را به تصویر میکشد که در شصت سالگی درگیر بیکاری و اجاره نشینی است. او در شرایطی که به اجبار، راهی خانه پدری در خارج از شهر شده، از ماجرایی مطلع میشود که تصور میکند زندگی خانواده را بهبود خواهد بخشید. ولی اقدامش تمام اعضای خانواده را وارد چاله ای بزرگتر میکند.

بازیگران

حسن پورشیرازی , مهران احمدی , ژاله صامتی , شهره سلطانی , الناز حبیبی , مجید نوروزی , بهرنگ علوی , سعید عطاییان , مهرناز افلاکیان , رایان بیگی , صفر محمدی , سعید نعمتی , ایمان برات پور , میثم رازفر , رحمان تقی پور , رضا بهبودی , عباس جمشیدی فر , غلامرضا نیکخواه , بیوک میرزایی

توضیحات

سریال سیاه چاله (The Black Hole) در واقع نام سریالی کمدی , ماجراجویی , خانوادگی است که در 1 فصل و در مجموع 15 قسمت 50 دقیقه‌ای برای پخش در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی (حسین نمازی) تهیه کنندگی (سعید خانی) و نویسندگی (محمدعلی حسینی و پوریا شجاعی) میباشد که در سال 1401 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید گردیده است. همچنین سریال سیاهچاله ، پس از فیلم شادروان ، جدیدترین پروژه حسین نمازی ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 1 اردیبهشت ماه 1402 به صورت هفتگی روزهای جمعه منتشر میشود. داستان کلی این اثر در رابطه با خانواده ای ساده و فقیر است. آنها به طور اتفاقی متوجه می شوند که خط انتقال نفت از زیر خانه های آن ها عبور میکند. حال می خواهند از این موقعیت استفاده کرده و درآمد مناسبی را از این راه به دست آورند. این تصمیم باعث میشود تا دچار چالش های گوناگونی شوند.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد