دانلود سریال فوفو: مسافری از کامادو

1525
6.8 IMDB

فوفو: مسافری از کامادو FoFo: Mosaferi az Kamado

قسمت 12

کمدی | ماجراجویی | فانتزی

سال تولید : 1402 | زمان : 40 دقیقه

قسمت ها : 15 قسمت

کارگردان : میثم معراجی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فوفو: مسافری از کامادو

داستان سریال فوفو: مسافری از کامادو از جایی شروع میشود که موجود عجیب و بامزه ای به نام فوفو توسط نیروهای پلید پادشاه میتامیتا، از سیاره خودش دزدیده میشود. فوفو که هنگام انتقال به میتا میتا، از سفینه به بیرون پرتاب شده، به زمین سقوط میکند و از دودکش شومینه خانه ای سر در می آورد. این آغاز ماجراهای فوفو و آرزوهای عجیب بچه ها روی کره زمین است.

بازیگران

جواد رضویان , الیکا عبدالرزاقی , بهراد خرازی , پاشا جمالی , رضا شفیعی جم , السا فیروزآذر , ستاره حسینی , سارا مقربی , محمدمهراد دادخواه , یدالله شادمانی , مجید افشاری , لاله صبوری , یوسف صیادی , فربد عشقی , ویهان معراجی , تامارا یکتا

توضیحات

سریال فوفو: مسافری از کامادو (FoFo: Passenger From Kamado) در واقع عنوان سریالی کمدی , ماجراجویی , فانتزی مناسب ژانر کودک و نوجوان است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 15 قسمت 40 دقیقه‌ای به کارگردانی (میثم معراجی) و تهیه کنندگی (حسین بهمنی) میباشد که در سال 1402 تولید گردیده است. همچنین سریال فوفو اولین سریال میثم معراجی ویژه شبکه نمایش خانگی است که داستانی شاد و کودکانه دارد و از 13 تیر ماه 1402 به صورت هفتگی روزهای سه شنبه منتشر میشود. فیلمنامه سریال فوفو را سلمان خورشیدی، حسام حیدری، نگین موسوی، کاوه مرحمتی، شیما اسماعیلی و میثم معراجی به سرپرستی سلمان خورشیدی به نگارش درآورده اند. از ویژگی های مجموعه فوفو مسافری از کامادو این است که هر قسمت با قصه و عنوانی مستقل پیش میرود.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد