دانلود سریال قبله عالم

5240
4.0 IMDB

قبله عالم Gheble Alam

قسمت 7 (پایانی)

کمدی | ملودرام | تاریخی

سال تولید : 1400 | زمان : 45 دقیقه

قسمت ها : 7 قسمت

کارگردان : حامد محمدی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی قبله عالم

در خلاصه داستان این سریال آمده است: ناصرالدین شاه ملقب به قبله عالم در آرزوی دست یافتن به اکسیر آب حیات است. اکسیر توسط طبیب مخصوص تهیه میشود، اما با نوشیدن آن حوادثی پدید می آید که دستمایه سریال کمدی ـ فانتزی قبله عالم است.

بازیگران

حامد کمیلی , شقایق دهقان , هادی کاظمی , سوگل خلیق , اردشیر رستمی , مارین ون هولک , پژمان بازغی , سام درخشانی , سروش صحت , سمانه پاکدل

توضیحات

سریال ایرانی قبله عالم (Gheble Alam) در واقع نام سریالی ملودرام کمدی تاریخی است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 7 قسمت 45 دقیقه‌ای ، به نویسندگی و کارگردانی (حامد محمدی) و تهیه کنندگی (منوچهر محمدی) در سال 1399 الی 1400 بر اساس طرحی از حامد محمدی و مشارکت موسسه نمایش گستران تولید گردیده است. همچنین قبله عالم اولین سریال حامد محمدی ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 10 مرداد ماه 1400 به صورت هفتگی روزهای یکشنبه توزیع میشود. فیلمبرداری قبله عالم در خانه طباطبایی های کاشان، یکی از بناهای مربوط به نیمه دوم سده 13 هجری، انجام شده و با درون مایه طنز، رخدادهای تاریخی دوران ناصرالدین شاه را به جامعه امروز پیوند میزند. قبله عالم پس از «جیران» و «آهوی من مارال» سومین سریال شبکه نمایش خانگی است که با موضوع زندگی ناصرالدین شاه ساخته میشود و جالب اینجاست که هر سه به شکل همزمان تولیدشان آغاز شده است.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 7 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5 و 6

قسمت 7 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد