دانلود سریال قهوه ترک

446
6.4 IMDB

قهوه ترک Turk Kahvesi

قسمت 3

اکشن | معمایی | هیجان انگیز

سال تولید : 1401 | زمان : 50 دقیقه

قسمت ها : 20 قسمت

کارگردان : علیرضا امینی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی قهوه ترک

در خلاصه داستان سریال آمده: میشنوی؟ نبایدم بشنوی! چون کسی اجازه نداده که این صدا به گوشت برسه! چرا؟ چون تریج میدن پرنده توی قفس بمونه تا از دیدن صورت غم انگیزش لذت ببرن! اما نه! من هر طور که شده از این قفس بیرون میام و خودمو نجات میدم، من پرواز میخوام! حتی اگر همه جلومو بگیرن از هر راهی که بشه پرواز میکنم. کلی آرزو دارم که هر شب چشمامو بستم و خوابشو دیدم.

بازیگران

حامد بهداد , امیر جعفری , سارا رسول زاده , مجتبی پیرزاده , بهاره کیان افشار , امیر نوروزی , محمد ولی زادگان , پیام احمدی نیا , شاهرخ فروتنیان , عرفان ناصری , فرید سجادی حسینی , ایپک تنولجای , سلطان ساروهان , مهمت پولات

توضیحات

سریال قهوه ترک (Turk Kahvesi) در واقع عنوان سریالی اکشن , معمایی , هیجان انگیز است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی و در 20 قسمت 50 دقیقه‌ای به کارگردانی (علیرضا امینی) تهیه کنندگی (محمد شایسته) و نویسندگی (محمد رضایی راد) در سال 1401 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و براساس طرحی مشترک از نغمه ثمینی و محمد رضایی راد تولید گردیده است. همچنین قهوه ترک جدیدترین سریال علیرضا امینی ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 3 خرداد ماه 1402 به صورت هفتگی روزهای چهارشنبه منتشر میشود. بخش مهمی از ماجراهای قهوه ترک در ترکیه ضبط شده و از این رو به نسبت سریالهای اخیر شبکه نمایش خانگی حال و هوای متفاوتی دارد. سارا رسول زاده که پیشتر در سریالهایی مثل عاشقانه ، خون سرد و نجلا بازی کرده بود، حالا نقش اصلی سریال قهوه ترک است. مجتبی پیرزاده هم که این روزها به خاطر بازی در نقش منصور سریال پوست شیر بسیار مورد توجه قرار گرفته، دیگربازیگر اصلی قهوه ترک است که در کنار حامد بهداد نقش آفرینی میکند.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد