دانلود رایگان سریال نهنگ آبی

6035
6.0 IMDB

نهنگ آبی Blue Whale

قسمت 30 (پایانی)

معمایی | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1397 | زمان : 50 دقیقه

قسمت ها : 30 قسمت

کارگردان : فریدون جیرانی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی

داستان درباره پسری به اسم آرمین است که فردی توانا به امور هک و امنیت شبکه است. این توانایی ها باعث دور شدن دیگران از مسیر اصلی زندگی‌شان می شود و آنها را وارد بازی خطرناکی می کند. آرمین جوان 25 ساله و درونگرایی است که با درس خواندن قصد دارد در رشته امنیت شبکه تحصیل کند برای شروع یک سایت کتابخوانی می سازد که این شروع اتفاق های جدیدی در مسیر زندگی اوست.

بازیگران

ساعد سهیلی , لیلا حاتمی , مصطفی زمانی , حسین یاری , ویشکا آسایش , آزاده صمدی , ماهور الوند , حمیدرضا آذرنگ , فرهاد آئیش , مجید مظفری , پریوش نظریه , الهام کردا , ستاره پسیانی , دیبا زاهدی

توضیحات

سریال نهنگ آبی (Blue Whale) در واقع نام سریالی است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر معمایی , درام , هیجان انگیز برگرفته از مسائل روز جامعه به کارگردانی (فریدون جیرانی) و تهیه کنندگی (سعید ملکان) و نویسندگی (بهرام توکلی) در سال 1397 تولید گردیده است. سریال نهنگ آبی اولین تجربه لیلا حاتمی و سعید سهیلی در شبکه نمایش خانگی و اولین پروژه فریدون جیرانی است که در شبکه نمایش خانگی کارگردانی می کند. علی احمدزاده کارگردان فیلم مادر قلب اتمی نسبت به کپی برداری از گریم یکی از شخصیت های فیلمش در سریال نهنگ آبی ، به گریم خانم حاتمی واکنش نشان داده است. او با قرار دادن تصویر گریم لیلا حاتمی در نهنگ آبی و ترانه علیدوستی در مادر قلب اتمی ، طراح گریم نهنگ آبی را متهم به دزدی شخصیت کرده است.

لینک دانلود

قسمت 30 (پایانی) رایگان قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

قسمت 16

قسمت 17

قسمت 18

قسمت 19

قسمت 20

قسمت 21

قسمت 22

قسمت 23

قسمت 24

قسمت 25

قسمت 26

قسمت 27

قسمت 28

قسمت 29

قسمت 30 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • سلام این سریال نهنگ آبی به نظر من فوق العاده بود ولی فکر کنم نیاز نبود 30 قسمتش کنه راحت با 15 قسمت میشد تمامش کرد. البته این سریال فکر میکنم با خروج بعضی از بازیگراش مسیر داستانیش عوض شد.