دانلود فصل 1 سریال شب های مافیا 3

15016
7.7 IMDB

شب های مافیا 3 (فصل 1) Shabhaye Mafia 3 Season 1

قسمت 3 (پایانی)

مسابقه ای | کمدی | رئالیتی شو

سال تولید : 1400 | زمان : 150 دقیقه

قسمت ها : 3 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فصل 1 شب های مافیا 3

شب های مافیا نوعی مسابقه است که گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص لیدر یا برگزارکننده (کامبیز دیرباز)، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند.

بازیگران

رضا توکلی , امیرعلی نبویان , علیرضا نیکبخت واحدی , علیرضا طلیسچی , برزو ارجمند , رضا رفیع , امید روحانی , پوریا پورسرخ , سیروس همتی , فرزین محدث , مهران غفوریان , احسان کرمی / کامبیز دیرباز (برگزار کننده)

توضیحات

سریال شب های مافیا (shabhaye mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین سری 3 شب های مافیا جدیدترین سریال سعید ابوطالب ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 21 تیر ماه 1400 به صورت هفتگی روزهای دوشنبه توزیع میشود. در سری سوم برنامه شب های مافیا بر خلاف دو سری قبل ، کامبیز دیرباز به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. سری جدید شبهای مافیا با سرمایه گذاری شرکت هنر اول در 4 فصل و در مجموع 12 قسمت ساخته شده است به این صورت که در سری سوم شرکت کنندگان فصل 1 ، 2 و 3 با هم به رقابت می پردازند، بهترین های این سه فصل ، فصل 4 و فینال سری سوم را انجام میدهند. با توجه به طولانی شدن زمان قسمت اول بازی به 200 دقیقه، این قسمت در دو بخش بصورت متوالی و در یک روز منتشر خواهد شد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 3 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1 (بخش اول)

قسمت 1 (بخش دوم)

قسمت 2

قسمت 3 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد