دانلود فصل 17 سریال شام ایرانی

دانلود سریال ایرانی فصل 17 شام ایرانی

دانلود فصل 17 سریال شام ایرانی

کیفیت Bluray نسخه قانونی

ژانر : کمدی , مسابقه ای , رئالیتی شو

سال تولید : سال 1399

مدت زمان : 70 دقیقه

تعداد فصل ها : 1 فصل

تعداد قسمت ها : 4 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

بازیگران : هومن برق نورد , نصرالله رادش , بهنام تشکر , شهاب عباسی

این برنامه به صورت مسابقه ای و سرگرمی میباشد که در هر قسمت هنرمندان آشپزی خواهند کرد و به یک دیگر امتیاز میدهند. در فصل هفدهم مسابقه شام ایرانی ، هومن برق نورد ، نصرالله رادش ، بهنام تشکر و شهاب عباسی حضور دارند با یکدیگر به رقابت می پردازند. در مسابقه شام ایرانی فصل هفدهم شب اول به خانه هومن برق نورد خواهیم رفت. در این فصل مجموعه شام ایرانی یک گروه صمیمی از آقایان میهمان و میزبان هم هستند. جمعی دوستانه و پر از حرف های شنیده و نشنیده از عالم سینما. برق نورد به دلیل رفاقت دیرینه با میهمانانش تم راحتی را برای میزبانی اش انتخاب و یک شب راحت و صمیمی را برنامه ریزی کرده است.

درباره سریال : سریال شام ایرانی در واقع نام سریالی مسابقه ای محور با درون مایه ای از کمدی است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی می باشد و فصل 17 آن در 4 قسمت 65 دقیقه‌ای به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1399 تولید گردیده است. فصل هفدهم این مسابقه زیبا در 4 قسمت با حضور بازیگران مرد مشهور در حوزه سینما تهیه شده است که در قسمت اول آن ، هومن برق نورد میزبان است فردی که در این چند سال اخیر با سریال دودکش و پادری حسابی خنده بر لب مخاطبینش آورده است ، قسمت دوم شهاب عباسی ، قسمت سوم نصرالله رادش و قسمت چهارم نیز بهنام تشکر میزبان سایر شرکت کنندگان است. همچنین این سریال که ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 12 بهمن ماه 1399 روزهای دوشنبه به صورت هفتگی و در 4 قسمت توزیع میشود.

معرفی سریال : سری جدید شام ایرانی که به کارگردانی سعید ابوطالب ادامه 8 فصل گذشته شام ایرانی است در سال 1398 این بار در پنج فصل آماده شده است که در سال 99 پخش شد. در سری فصل نهم سامان گوران , نیما شاهرخ شاهی , پوریا پورسرخ و بازیگر ترکیه ای امره تتیکل میزبان یکدیگر بودند. در فصل دهم شبنم قلی خانی، سیما تیرانداز، مارال فرجاد و گلشن قیزی بازیگر آذربایجانی حضور دارند، فصل یازدهم با هنرمندی سید جواد هاشمی، علی انصاریان، حامد آهنگی و جورج اوسطا بازیگر لبنانی ساخته شده و فصل دوازدهم با حضور نگین معتضدی، آشا محرابی، مرجانه گلچین، نگین معتضدی و نعیمه نظام دوست ضبط شده است همچنین فصل سیزدهم سریال شام ایرانی با حضور علیرضا خمسه، امیرحسین صدیق، علی مسعودی (مشهدی) و میرطاهر مظلومی تولید گردیده است و آخرین فصل از این سری مسابقه شام ایرانی است که در سال 1398 تولید گردیده است. پس از موفقیت 5 فصل از مسابقه شام ایرانی که در سال 1398 تولید گردید ، سعید ابوطالب تصمیم به ساخت فصل چهاردهم با حضور شهره سلطانی، فاطمه گودرزی، نسیم ادبی، فریبا نادری و فصل پانزدهم با حضور محمدرضا علیمردانی، مهدی کوشکی، محمد لقمانیان، امیرمهدی ژوله و فصل شانزدهم با حضور بهاره رهنما، شهرزاده کمال زاده، مریم امیرجلالی، فلور نظری و فصل هفدهم این مسابقه گرفت.

ارتباط با پشتیبانی: salamcinema_help@

حجم دانلود نیم بها محاسبه می شود

قسمت 1 (میزبان: هومن برق نورد)

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

قسمت 2 (میزبان: شهاب عباسی)

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

قسمت 3 (میزبان: نصرالله رادش)

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

قسمت 4 (میزبان: بهنام تشکر)

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
عضویت در کانال تلگرام