دانلود فصل 2 سریال شب های مافیا 4

398
7.8 IMDB

شب های مافیا 4 (فصل 2) Shabhaye Mafia 4 Season 2

قسمت 3 (پایانی)

مسابقه ای | کمدی | رئالیتی شو

سال تولید : 1400 | زمان : 110 دقیقه

قسمت ها : 3 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فصل 2 شب های مافیا 4

شب های مافیا نوعی مسابقه است که گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص لیدر یا برگزارکننده (محمدرضا علیمردانی)، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند.

بازیگران

لیندا کیانی , فلامک جنیدی , فاطمه گودرزی , رز رضوی , الهام حمیدی , شهره سلطانی , حدیث میرامینی , کمند امیرسلیمانی , صحرا اسدالهی , شیدا یوسفی , مریم کاویانی , مریم مومن / محمدرضا علیمردانی (برگزار کننده)

توضیحات

سریال شب های مافیا (shabhaye mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین سری 4 شب های مافیا جدیدترین سریال سعید ابوطالب ویژه شبکه نمایش خانگی است که از 21 فروردین ماه 1401 به صورت هفتگی روزهای یکشنبه توزیع میشود. در سری چهارم برنامه شب های مافیا بر خلاف سری قبل ، دوباره محمدرضا علیمردانی به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. سری جدید شبهای مافیا با سرمایه گذاری شرکت هنر اول در 4 فصل و در مجموع 12 قسمت ساخته شده است به این صورت که در سری چهارم شرکت کنندگان فصل 1 ، 2 و 3 با هم به رقابت می پردازند، بهترین های این سه فصل ، فصل 4 و فینال سری چهارم را انجام میدهند.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 3 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد