دانلود فصل 4 (فینال) سریال شب های مافیا

1160
6.3 IMDB

شب های مافیا (فصل 4 فینال) Shabhaye Mafia Season 4 Final

قسمت 3 (پایانی)

مسابقه ای | کمدی | رئالیتی شو

سال تولید : 1399 | زمان : 120 دقیقه

قسمت ها : 3 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فصل 4 (فینال) شب های مافیا

شب های مافیا نوعی مسابقه است که گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص لیدر یا برگزارکننده (محمدرضا علیمردانی)، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند.

بازیگران

بهنام تشکر , حامد آهنگی , مجید واشقانی , هادی کاظمی , سیدجواد هاشمی , امیرمهدی ژوله , امید حاجیلی , حسین مهری , سیما تیرانداز , مریم مومن , شهرزاد کمال زاده , سمانه پاکدل / محمدرضا علیمردانی (گرداننده)

توضیحات

سریال شب های مافیا (Shabhaye Mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی ، به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1399 تولید گردیده است. همچنین شب های مافیا جدیدترین سریال سعید ابوطالب پس از فصل 16 سریال شام ایرانی ، ویژه شبکه نمایش خانگی است که به صورت هفتگی روزهای سه شنبه توزیع میشود. با گذشت سه فصل از شبهای مافیا ، با حضور 36 بازیگر مرد و زن سینمای ایران ، فینال این رئالیتی شو با حضور بهترین بازیکنان این سه فصل ساخته می شود؛ از هر فصل، چهار بازیگر برتر برای فینال انتخاب شدند که 8 مرد و 4 خانم در این فینال شرکت کرده اند. کاوه آفاق نیز قطعه ای را برای شبهای مافیا خوانده که به عنوان تیتراژ پایانی پخش می شود و ساخت موسیقی متن نیز برعهده آمین ملک است. شبهای مافیا با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته شده است.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 3 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد