عضویت در کانال تلگرام

دانلود فصل 4 (فینال) سریال شب های مافیا

دانلود فصل 4 (فینال) سریال شب های مافیا
  • فصل 4 شب های مافیا

    Shabhaye Mafia Season 4

  • مسابقه ای , کمدی , رئالیتی شو
  • سال تولید :سال 1399
  • مدت زمان :100 الی 120 دقیقه
  • تعداد فصل :1 فصل
  • تعداد قسمت :3 قسمت
  • کیفیت :480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray
  • کارگردان :سعید ابوطالب

بازیگران فصل 4 سریال شب های مافیا:

بهنام تشکر , حامد آهنگی , مجید واشقانی , هادی کاظمی , سیدجواد هاشمی , امیرمهدی ژوله , امید حاجیلی , حسین مهری , سیما تیرانداز , مریم مومن , شهرزاد کمال زاده , سمانه پاکدل / محمدرضا علیمردانی (گرداننده)

 

داستان فصل 4 سریال شب های مافیا:

شب های مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. با گذشت سه فصل از شبهای مافیا ، با حضور 36 بازیگر مرد و زن سینمای ایران ، فینال این رئالیتی شو با حضور بهترین بازیکنان این سه فصل ساخته می شود؛ از هر فصل، چهار بازیگر برتر برای فینال انتخاب شدند که 8 مرد و 4 خانم در این فینال شرکت کرده اند.

 

درباره فصل 4 سریال شب های مافیا:

سریال شب های مافیا (Shabhaye Mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی ، به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1399 تولید گردیده است. همچنین شب های مافیا جدیدترین سریال سعید ابوطالب پس از فصل 16 سریال شام ایرانی ، ویژه شبکه نمایش خانگی است که به صورت هفتگی روزهای سه شنبه توزیع میشود. با گذشت سه فصل از شبهای مافیا ، با حضور 36 بازیگر مرد و زن سینمای ایران ، فینال این رئالیتی شو با حضور بهترین بازیکنان این سه فصل ساخته می شود؛ از هر فصل، چهار بازیگر برتر برای فینال انتخاب شدند که 8 مرد و 4 خانم در این فینال شرکت کرده اند. کاوه آفاق نیز قطعه ای را برای شبهای مافیا خوانده که به عنوان تیتراژ پایانی پخش می شود و ساخت موسیقی متن نیز برعهده آمین ملک است. شبهای مافیا با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته شده است. پس از پایان فصل 1 ، فصل 2 و فصل 3 مسابقه شبهای مافیا ، هم اکنون نیز فصل 4 که فینال 3 فصل گذشته است با حضور بازیگران مرد و زن سینمای ایران در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.

 

شماره پشتیبانی: 02188394219 | salamcinema_help@

حجم دانلود نیم بها محاسبه می شود

قسمت 1

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

قسمت 2

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

قسمت 3

خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود
خرید و دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد