دانلود فصل 6 سریال جوکر

576
7.2 IMDB

جوکر (فصل 6) Joker Season 6

قسمت 5 (پایانی)

تاک شو | کمدی | مسابقه محور

سال تولید : 1401 | زمان : 80 دقیقه

قسمت ها : 5 قسمت

کارگردان : احسان علیخانی , حامد میرفتاحی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی جوکر فصل 6 فینال

رئالیتی شو جوکر برگرفته از یک بازی معروف جهانی است که هشت هنرمند، شش ساعت در یک خانه کنار هم زندگی میکنند و میتوانند با روشهای مختلف یکدیگر را بخندانند و از بازی حذف کنند، بدون این که خودشان بخندند.

بازیگران

رضا شفیعی جم , ایمان صفا , محمدرضا علیمردانی , یوسف تیموری , هومن حاجی عبدالهی , بیژن بنفشه خواه , شهرام قائدی , عباس جمشیدی فر , سهیل مستجابیان // میزبان: سیامک انصاری , بازیگر ثابت: علی لک پوریان

توضیحات

رئالیتی شو جوکر (Joker) در واقع نام سریالی تاک شو – کمدی و به صورت مسابقه محور است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی می باشد که فصل 6 آن در 5 قسمت 80 دقیقه‌ای ، به کارگردانی (احسان علیخانی و حامد میرفتاحی) و تهیه کنندگی (امیرحسین بزرگ زادگان و محسن نجفی) در سال 1401 با اسپانسری استودیو قرن جدید تولید گردیده است. همچنین فصل ششم ریالیتی شو جوکر ، از 7 اردیبهشت ماه 1401 به صورت هفتگی روزهای دوشنبه منتشر میشود. فصل های ششم و هفتم جوکر با ترکیبی از مهمانان پنج فصل گذشته که دیگران را بیشتر خندانده اند یا خودشان کمتر خندیده اند برگزار شده است. هر کدام از این دو فصل ویژه، در پنج قسمت منتشر میشوند و تعداد افراد شرکت کننده به 9 نفر افزایش پیدا کرده است. سیامک انصاری میزبانی این بازی را بر عهده دارد و علی لک پوریان هم به عنوان بازیگر ثابت جوکر، سیامک انصاری را در این مهمانی همراهی می کند.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 5 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد