دانلود رایگان فیلم احتمال باران اسیدی

1327
6.7 IMDB

احتمال باران اسیدی Risk of Acid Rain

منتشر شد

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1393 | زمان : 95 دقیقه

اکران : 18 آبان ماه 1394

کارگردان : بهتاش صناعی ها

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی احتمال باران اسیدی

داستان فیلم احتمال باران اسیدی درباره مردی شصت ساله به اسم منوچهر است که بازنشسته اداره دخانیات می باشد. او از سر بیکاری همچنان هر روز به اداره می‌رود. مادرش تا زنده بود آرزو داشت ازدواجش را ببیند. در حالی که منوچهر حتی دوستی هم در زندگی نداشته به جز خسرو.

بازیگران

شمس لنگرودی , مریم مقدم , پوریا رحیمی سام , ارسلان عبدالهی , عیسی حسینی , حبیب پور سیفی , پروین ملکی , امان رحیمی , سینوهه دانشمند , حسن حسینیان , سام جابر انصاری , سعید پیامی پور , علی نادربیگی , نیلوفر سیاری , احمد ذبیحی , الهه بخشی

توضیحات

یک از حواشی بسیار مهم که برای فیلم احتمال باران اسیدی به وجو آمد ، نظر تعدادی از اعضای شورای عالی پروانه نمایش مبنی بر پرداختن موضوع فیلم به همجنس گرایی می باشد و امکان توقیف آن وجود داشت. با این حال احتمال باران اسیدی با کمترین حاشیه در سی و سومین جشنواره فیلم فجر به اکران شد و نمایش آن با وجود برخی کنایه های سیاسی از طرف برخی افراد ، مخالفان چندانی نداشت. با این وجود «احتمال باران اسیدی» چندین اصلاحیه به دلیل مخالفت شورای پروانه نمایش خورده بود. فیلم احتمال باران اسیدی در جشنواره‌های داخلی و خارجی موفق به دریافت جوایز گوناگون شده که از جمله آنها می‌توان به جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فجر، جایزه استعداد درخشان از جشن انجمن منتقدان، جایزه نتپک در استرالیا، جایزه بهترین فیلم تماشاگران جشنواره پراگ، جایزه ویژه هیت داوران جشنواره کلمبو اشاره کرد.

لینک های دانلود

شماره پشتیبانی: 09022018555 | srmweb@

حجم دانلود نیم بها محاسبه می شود

لینک دانلود رایگان

دانلود رایگان

لینک دانلود قانونی

1خرید و دانلود
2خرید و دانلود
3خرید و دانلود
4خرید و دانلود
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد