دانلود رایگان فیلم اشک نرگس

2067
3.0 IMDB

اشک نرگس Ashk Narges

منتشر شد

دفاع مقدس | درام | اجتماعی

سال تولید : 1395 | زمان : 85 دقیقه

اکران : 2 اسفند ماه 1396

کارگردان : احمد عبداللهیان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی اشک نرگس

داستان در واقع وصیتنامه شهید باکری را به تصویر می کشد و با مضمونی اجتماعی و دفاع مقدس می باشد و درباره زندگی خبرنگاری است که از بازمانده 8 سال جنگ تحمیلی بوده ولی وی دچار چندگانگی در اجتماع و حتی هم دوره ای های خود شده و در این بین عاشق همکار خود می شود.

بازیگران

محمدرضا ایرانمنش , نگین معتضدی , محمود مقامی , گیتی ساعتچی , شراره رخام , آتنا زندیه , داوود اسداللهی , حامد شیخی , جلال پیشوائیان , بهروز پیروزیان , حسین شهاب , شیما شهامتی , رحمان مقدم , حدیث دوست , آیبک فدایی , ستاره آسمان , مریم خشنودی , وحید اشراقی , کیارش ابطحی

توضیحات

فیلم سینمایی اشک نرگس Ashk Narges ، نام فیلمی به کارگردانی (احمد عبداللهیان) و تهیه کنندگی (احمد عبداللهیان) و نویسندگی (فتانه توفیقی) می باشد که در سال 1395 تولید گردیده است. همچنین قبلاً نام این فیلم «لاله های واژگون» بوده است که قبل از جلوی دوربین رفتن آن به «اشک نرگس» تغییر پیدا کرد. از جمله حواشی جالب فیلم اشک نرگس این بوده که محمدرضا ایرانمنش به علت جراحات ناشی از جنگ تحمیلی و پس از حدود 15 سال دوری از سینما و تلویزیون ، در این فیلم به عنوان نقش اول به ایفای نقش می پردازد. البته به گفته احمد عبداللهیان کارگردان فیلم ، پلان های پایانی فیلم به علت عدم حضور محمدرضا ایرانمنش ، با ترفندهای کامپیوتری و در شهرک دفاع مقدس مقابل دوربین رفته است.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد