دانلود فیلم انفرادی

9260
4.9 IMDB

انفرادی Enferadi

انتشار بزودی

ماجراجویی | کمدی | خانوادگی

سال تولید : 1398 | زمان : 95 دقیقه

اکران : 6 اردیبهشت 1401

کارگردان : سید مسعود اطیابی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی انفرادی

فیلم انفرادی داستان مردی است که به افرادی پرنفوذ بدهکار است و تصمیم میگیرد مثل گذشته سرقت کند و از دوست دوران جوانی و همکارش درخواست میکند تا کمکش کنند. این سه دوست از دزدی ماشین شروع میکنند تا عتیقه اما وقتی پول کافی بدست نمی آورند متوجه میشوند باید کار جدید انجام بدهند، اقدام به سرقتی بزرگ میکنند و وارد ماجرایی میشوند که اتفاقات طنز تلخ و شیرینی را برایشان رقم میزند.

بازیگران

مهدی هاشمی , رضا عطاران , احمد مهرانفر , برزو ارجمند , شقایق دهقان , سیروس همتی , امید روحانی , مهدی فقیه , شکیب شجره , مهسا طهماسبی

توضیحات

فیلم سینمایی انفرادی (Solitary) نام فیلمی ماجراجویی ، کمدی ، خانوادگی به کارگردانی (سید مسعود اطیابی) و تهیه کنندگی (ابراهیم عامریان) و نویسندگی (حمزه صالحی) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است که رضا عطاران ، مهدی هاشمی و احمد مهرانفر نقش های اصلی فیلم را ایفا می کنند. همچنین فیلم سینمایی انفرادی در شهرستان لواسان فیلمبرداری شده و بخش پایانی آن در تهران بوده که بمدت سه ماه به طول انجامید و همچون آثار قبلی مسعود اطیابی موضوع آن برپایه دغدغه‌های روابط اجتماعی جامعه با رویکردی کمدی است. سید مسعود اطیابی پیش از این فیلم دینامیت را در سال 1400 روی پرده داشت که بسیار مورد علاقه مخاطبین قرار گرفت. فیلم سینمایی انفرادی ، پر فروش فیلم تاریخ سینمای ایران با فروش 60 میلیارد تومانی شد.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • سرعت دانلود خیلی سریع هست

  • بهترین سایت دنیا

  • خوب است