دانلود فیلم بازیگوش ها

2046
N.A IMDB

بازیگوش ها Playful

منتشر شد

کمدی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1397 | زمان : 88 دقیقه

اکران : بدون اکران (تله فیلم)

کارگردان : نادره ترکمانی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی بازیگوش ها

داستان فیلم درباره چند پسر بازیگوش یک روستا است که محل زندگی شان در استان مازندران را حسابی در هم و برهم کرده اند. البته آنها دلشان نمی خواهد که بازیگوشی کنند، بلکه خواستار این هستند که در جامعه مورد پذیرش قرار گیرند. آنها در تعطیلی تابستان تصمیم میگیرند تا به تیم فوتبال خود سر و سامان دهند و برای فائق آمدن بر مشکلات و موانع، راهکارهای جالبی را در پیش میگیرند.

بازیگران

مهران رجبی , نعیمه نظام دوست , مهیار مجیب , ساناز سماواتی , پارسا شکوری , امیر رضا فرامرزی , مرتضی ترنج , مهدی محسن زارده , عباس ابوالحسنی , فاطمه زهرا میرزا زاده , فراز محمد تبار , مهدی سلیمی

توضیحات

فیلم سینمایی بازیگوش ها (Playful) نام فیلمی کمدی درام اجتماعی برای گروه سنی کودک و نوجوان به کارگردانی (نادره ترکمانی) و تهیه کنندگی (مهدی اکبری) و نویسندگی (یاسر خمسی) می باشد که در سال 1397 با مشارکت راسخ فیلم تولید گردیده است. همچنین بازیگوش ها پر از نکات آموزنده است و در آن بچه های فیلم در هر مرحله یاد می گیرند که چگونه رفتار و چطور هیجان هایشان را در مسیر درستش مدیریت کنند. بازی های خوب و داستان بامزه و مفرح، از مهمترین ویژگی های فیلم بازیگوش ها است. این فیلم در شانزدهمین دوره جشنواره فیلم های کودک و نوجوان پوسان کره جنوبی به نمایش در آمد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد