دانلود فیلم بدون قرار قبلی

173

بدون قرار قبلی No Prior Appointment

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1399 | زمان : 120 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : بهروز شعیبی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی بدون قرار قبلی

یاسمین به سن و سال پسر شش ساله اش بوده که به آلمان (برلین) مهاجرت کرده و حالا با مرگ پدر، ناچار است پس از سی سال به ایران بازگردد. پسرش دچار اوتیسم است و این سفر را برایش دشوار میکند. یاسمین شناختی از پدرش ندارد و بیش از آن میراثی که پدر برایش گذاشته، باعث تعجب او میشود. اقامت کوتاه و ناخواسته او در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را میشناسند، یاسی را به درک تازه ای از انسان و مفهوم مرگ میرساند.

بازیگران

پگاه آهنگرانی , مصطفی زمانی , الهام کردا , صابر ابر , امین میری , حامی ترابی , رضا صابری , عرفان ابراهیمی

توضیحات

فیلم سینمایی بدون قرار قبلی (No Prior Appointment) نام فیلمی خانوادگی درام اجتماعی به کارگردانی (بهروز شعیبی) و تهیه کنندگی (محمود بابایی) و نویسندگی (مهدی تراب بیگی و فرهاد توحیدی) می باشد که در سال 1399 با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر تولید گردیده است. همچنین این فیلم دارای مضمونی اجتماعی بوده و پنجمین فیلم سینمایی بهروز شعیبی در مقام کارگردانی محسوب می شود که با نگاهی به رمانی از مصطفی مستور نوشته شده است. شعیبی در این فیلم نیز مانند ساخته های قبلی خود به سراغ مسایٔل روز جامعه رفته است. اولین نمایش این فیلم در چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر خواهد بود.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد