دانلود فیلم بدون قرار قبلی

2651
5.5 IMDB

بدون قرار قبلی Bedon Gharar Ghabli

اکران آنلاین

اجتماعی | درام | خانوادگی

سال تولید : 1399 | زمان : 120 دقیقه

اکران : 18 خرداد ماه 1401

کارگردان : بهروز شعیبی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی بدون قرار قبلی

یاسمین به سن و سال پسر شش ساله اش بوده که به آلمان (برلین) مهاجرت کرده و حالا با مرگ پدر، ناچار است پس از سی سال به ایران بازگردد. پسرش دچار اوتیسم است و این سفر را برایش دشوار میکند. یاسمین شناختی از پدرش ندارد و بیش از آن میراثی که پدر برایش گذاشته، باعث تعجب او میشود. اقامت کوتاه و ناخواسته او در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را میشناسند، یاسی را به درک تازه ای از انسان و مفهوم مرگ میرساند.

بازیگران

پگاه آهنگرانی , مصطفی زمانی , الهام کردا , صابر ابر , حامی ترابی , اریسا بیگی , حسنا ذاکری , رضا صابری , امین میری , محمد کیانی , عرفان ابراهیمی , بهروز شعیبی

توضیحات

فیلم سینمایی بدون قرار قبلی (No Prior Appointment) عنوان فیلمی اجتماعی , درام , خانوادگی به کارگردانی (بهروز شعیبی) تهیه کنندگی (محمود بابایی) و نویسندگی (مهدی تراب بیگی و فرهاد توحیدی) می باشد که در سال 1399 با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر تولید گردیده است. همچنین این فیلم دارای مضمونی اجتماعی بوده و پنجمین فیلم سینمایی بهروز شعیبی در مقام کارگردانی محسوب می شود که با نگاهی به رمانی از مصطفی مستور نوشته شده است. شعیبی در این فیلم نیز مانند ساخته های قبلی خود به سراغ مسایل روز جامعه رفته است. فیلم بدون قرار قبلی که در تاریخ 18 خرداد ماه 1401 در سینماهای سراسر کشور اکران شد، توانست به فروش تقریبی 3 میلیارد و 274 میلیون دلاری دست یابد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

شروع اکران از 4 الی 28 خرداد (ساعت 8 شب)

نسخه اکران آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد