دانلود فیلم برادران لیلا

1578
6.7 IMDB

برادران لیلا Baradaran Leila

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1400 | زمان : 165 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : سعید روستایی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی برادران لیلا

لیلا در سن چهل سالگی، تمام زندگی خود را صرف مراقبت از والدین و چهار برادرش کرده است. خانواده ای که در شرایط تحریم ایران دائما در حال بحث و زیر فشار قرض های متعدد است. در حالی که برادران او به سختی تلاش میکنند که خرج زندگی خود را دربیاورند، لیلا نقشه ای میچیند: ایجاد یک کسب و کار خانوادگی که همه را از فقر نجات دهد. در حالی که همه در جستجوی کمکی مالی هستند، لیلا میفهمد که پدرشان اسماعیل به صورت مخفیانه ارثیه خانوادگی را مخفی کرده است. آشکار شدن این ماجرا هرج و مرج را به روابط شکننده خانوادگی می آورد، در حالی که سلامت پدر در حال از دست رفتن است، اعمال هرعضو از این خانواده، قدم به قدم آنها را به فروپاشی نزدیکتر میکند.

بازیگران

نوید محمدزاده (علیرضا) , پیمان معادی (منوچهر) , ترانه علیدوستی (لیلا) , فرهاد اصلانی , محمد علی محمدی (فرهاد) , سعید پورصمیمی

توضیحات

فیلم سینمایی برادران لیلا (Leila’s Brothers) نام فیلمی خانوادگی درام اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (سعید روستایی) و تهیه کنندگی (جواد نوروزبیگی و سعید روستایی) می باشد که در سال 1400 تولید گردیده است. این فیلم برای نمایش در جشنواره فیلم کن 2022 و رقابت در دریافت نخل طلای این جشنواره برنامه ریزی شده است. یکی از ویژگی های مثبت ابد و یک روز و همچنین متری شیش و نیم ، دو اثر پرفروش و موفق پیشین سعید روستایی، ترکیب و هدایت بازیگران این فیلمها بوده است که به نظر میرسد در برادران لیلا، از قبل هم دیدنی تر شود. داستان فیلم برادران لیلی ، که نقدی است بر آسیب های اقتصادی ناشی از التهابات بازار طلا، درباره پدری است که مقادیری سکه را برای روز مبادا مخفی کرده و فقط لیلا دختر این پیرمرد است که از جای مخفیگاه سکه ها خبر دارد.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد