عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود فیلم برنده ها

دانلود فیلم برنده ها با لینک مستقیم

دانلود فیلم ایرانی برنده ها با کیفیت عالی

دانلود فیلم برنده ها

درباره فیلم: فیلم سینمایی برنده ها ، نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (حسن ناظر) و تهیه کنندگی (محسن مسافرچی) و نویسندگی (محمد امید) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. یک جایزه معتبر بین‌المللی به طور تصادفی به اداره پست محلی گرمسار تحویل داده می‌شود، تصمیم نابجای یکی از کارکنان به واسطه گرفتن عکس با این تندیس پر ارزش سرنوشت جدیدی را برایتندیس رقم میزند، چرا که به دستان کودکی می‌افتد که او نیز عاشق سینماست، تصمیم قاطع این کودک برای رساندن به صاحب اصلی این تندیس نیز مسیر زندگی او را به سمتی می‌کشاند که هویت اصلی یک بازیگر بین‌المللی در محله او نیزبرای وی آشکار می‌شود و این آغاز راهی است برای رساندن این تندیس به صاحب اصلی‌اش. برای دانلود این فیلم زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام فیلم : برنده ها – winners

ژانر فیلم : خانوادگی , درام , اجتماعی

کیفیت : 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید فیلم : 1398

مدت زمان نمایش : 90 دقیقه

کارگردان : حسن ناظر

تهیه کننده : محسن مسافرچی

نویسنده : محمد امید

تاریخ اکران: تیر ماه سال 1398

پخش در شبکه نمایش خانگی:

 

بازیگران فیلم: رضا ناجی , حسین عابدینی

 

داستان فیلم: یک جایزه معتبر بین‌المللی به طور تصادفی به اداره پست محلی گرمسار تحویل داده می‌شود، تصمیم نابجای یکی از کارکنان به واسطه گرفتن عکس با این تندیس پر ارزش سرنوشت جدیدی را برایتندیس رقم میزند، چرا که به دستان کودکی می‌افتد که او نیز عاشق سینماست، تصمیم قاطع این کودک برای رساندن به صاحب اصلی این تندیس نیز مسیر زندگی او را به سمتی می‌کشاند که هویت اصلی یک بازیگر بین‌المللی در محله او نیزبرای وی آشکار می‌شود و این آغاز راهی است برای رساندن این تندیس به صاحب اصلی‌اش.

 

درباره فیلم: فیلم سینمایی برنده ها ، ساخته جدید حسن ناظر، که مراحل پس تولید خود را به تازگی به پایان رسانده است، طی دیدار حضوری کارگردان و نماینده تهیه‌کننده این فیلم با یک شرکت پخش‌کننده آمریکایی واقع در لس‌آنجلس، در بازار کن فرانسه و با نمایش نسخه بازبینی فیلم، موفق به عقد پیش قراردادی با قید شرط فروش از طرف نمایندگان فیلم منوط بر اخذ پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. (شورای پروانه نمایش ، مجوز نمایش فیلم سینمایی برنده ها را صادر کرد)

 

سایر آثار بازیگران فیلم: رضا ناجی پیش از این سابقه بازی در فیلم های ولتاژ را داشته است و حسین عابدینی هم سابقه حضور در فیلم مارمولک را داشته است همچنین حسن ناظر هم سابقه کارگردانی در فیلم آرمانشهر را داشته است و محسن مسافرچی هم سابقه تهیه کنندگی در فیلم ما همه گناهکاریم را داشته است.

 

تیزر فیلم برنده ها (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار