دانلود فیلم برنده ها

1269
N.A IMDB

برنده ها Winners

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1399 | زمان : 85 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : حسن ناظر

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی برنده ها

یک جایزه معتبر بین‌المللی به طور تصادفی به اداره پست محلی گرمسار تحویل داده می‌شود، تصمیم نابجای یکی از کارکنان به واسطه گرفتن عکس با این تندیس پر ارزش سرنوشت جدیدی را برایتندیس رقم میزند، چرا که به دستان کودکی می‌افتد که او نیز عاشق سینماست، تصمیم قاطع این کودک برای رساندن به صاحب اصلی این تندیس نیز مسیر زندگی او را به سمتی می‌کشاند که هویت اصلی یک بازیگر بین‌المللی در محله او نیزبرای وی آشکار می‌شود و این آغاز راهی است برای رساندن این تندیس به صاحب اصلی‌اش.

بازیگران

رضا ناجی , حسین عابدینی , عزت الله رمضانی فر , ملالی زکریا , شهرزاد کمال زاده , محمود جعفری , اصغر سمسارزاده

توضیحات

فیلم سینمایی برنده ها (Winners) نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (حسن ناظر) و تهیه کنندگی (محسن مسافرچی) و نویسندگی (محمد امید) می باشد که در سال 1398 بر اساس طرحی از عرفان مسافرچی تولید گردیده است. فیلم برنده ها ، ساخته جدید حسن ناظر، که مراحل پس تولید خود را به تازگی به پایان رسانده است، طی دیدار حضوری کارگردان و نماینده تهیه‌کننده این فیلم با یک شرکت پخش‌کننده آمریکایی واقع در لس‌آنجلس، در بازار کن فرانسه و با نمایش نسخه بازبینی فیلم، موفق به عقد پیش قراردادی با قید شرط فروش از طرف نمایندگان فیلم منوط بر اخذ پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. (شورای پروانه نمایش ، مجوز نمایش فیلم سینمایی برنده ها را صادر کرد)

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • سلام.
    نام نویسنده این فیلم اشتباه درج شده است. لطفا اصلاح کنید. نویسنده این فیلم حامد امامی است. لطفا تحقیق کنید تا اعتبار سایتتان مخدوش نشود.

    • دوست عزیز این موردی که شما گفتید رو باید بررسی کرد ولی تا جایی که من میدونم درست درج شده.