دانلود فیلم بی آبان

428
6.0 IMDB

بی آبان Bi Aban

انتشار بزودی

اجتماعی | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1399 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : مهرداد کوروش نیا

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی بی آبان

داستان مردی به نام آبان است که کارمند جنگلبانی و مامور پلاک کوبی روی درخت ها است. او با مردی به نام صفاری این کار را میکند. آبان درگیر مراسم ازدواجش با دختری به نام سحر است. در همین حین شاهد تصادفی وسط جاده میشود که در این تصادف ، دختر کوچکی با اینکه آبان او را به بیمارستان رسانده میمیرد. آبان درگیر عذاب وجدان شدید میشود و اعتراف میکند که پانزده سال پیش در تصادفی باعث مرگ دختری شده و او را جایی دفن کرده و هیچ شاهدی جز یک مرد شوریده و دیوانه ندارد. در این میان همکار او صفاری با اجاره دادن مهر جنگلبانی در حال خیانت به محیط زیست و همکاری با قاچاقچیان چوب است.

بازیگران

رضا اخلاقی راد , علیرضا استادی , نسیم ادبی , صحرا اسدالهی , بابک نوری , رضا حیدری , رضا رباط جزی , الهام شعبانی , سمیه برجی , حسین کشفی اصل , ندا حسینی , سیدرحمان محمدی , آرمان اسماعیلی , منصور صوفی , سعید امین دوست , رسول دژاگه , محبت قاسمی , نرگس موسوی زاده , آراسا آقایی

توضیحات

فیلم سینمایی بی آبان (Bi Aban) نام فیلمی درام – اجتماعی به کارگردانی (مهرداد کوروش نیا) و تهیه کنندگی (علی محمد قاسمی) می باشد که در سال 1399 تولید گردیده است. همچنین فیلمبرداری بی ابان طی 30 جلسه در مناطق شمالی کشور انجام شده است. نویسندگان فیلمنامه بی آبان علی اصغری و مهرداد کورش نیا هستند که پیش از این نیز سریال های «ممنوعه» و «کرگدن» را با همکاری هم نگاشته اند.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • فقط اونجا فیلم ب حاله ک زنه عصبی میشه 😂
    فیلمو دیدم