دانلود فیلم جاده خاکی

6297
7.6 IMDB

جاده خاکی Hit The Road

انتشار بزودی

جاده ای | درام | اجتماعی

سال تولید : 1399 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : پناه پناهی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی جاده خاکی

داستان فیلم جاده خاکی، خانواده ای بی نظم را دنبال می کند که در یک جاده بهمراه سگ بیمارشان که سر و صدای زیادی دارد، بدون اینکه بدانند به کجا خواهند میروند، در دل طبیعت پیش میروند و به مرز ایران میرسند. اما در این بین، فقط برادر بزرگتر که فردی مرموز می باشد، ساکت مانده است.

بازیگران

حسن معجونی , پانته آ پناهی ها , رایان سرلک , امین سیمیار , بهرام ارک

توضیحات

فیلم سینمایی جاده خاکی (Hit The Road) با نام سابق آفرود ، نام فیلمی جاده ای درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (پناه پناهی) و تهیه کنندگی (مستانه مهاجر) می باشد که در سال 1399 تولید گردیده است. پناه پناهی که فرزند «جعفر پناهی» کارگردان ممنوع الخروج ایرانی است، امسال با فیلم جاده خاکی به کن رفته است. جاده خاکی ، به همان فضای سنت بصری و روایی سینمای ایران تعلق دارد اما خود را با استادی و نوآوری از آن فضا نیز آزاد می سازد. یک فیلم جاده ای خانوادگی که تراژدی جدایی را با طنز، ظرافت و وجد به سخره می گیرد. نادر ساعی ور که به عنوان مجری طرح در این اثر حضور دارد ، سابقه کارگردانی در فیلم نامو و تهیه کنندگی در فیلم سه رخ را داشته است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • تو رو خدا اگه سانسور کردین بگین بعد دانلود میفهمیم میسوزیم

    • دوست عزیز. اولا ما که فیلم ایرانی رو سانسور نمیکینیم دوما فیلم های خارجی هم که سانسور میشه ما مینویسیم شما دقت نمیکنی به ما ربط نداره.