دانلود فیلم خائن کشی

3066
6.7 IMDB

خائن کشی Khaen Koshi

انتشار بزودی

جنایی | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1399 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : مسعود کیمیایی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی خائن کشی

داستان فیلم مهدی بلیغ کلا‌هبرداری است که حتی کاخ دادگستری تهران را هم فروخت با این کار لقب «آرسن لوپن ایرانی» را از سوی حادثه نویسان به خود اختصاص داد! کسی که از دل طبقه فقیر جامعه بیرون آمد و شاگرد اول مدرسه بود اما آنقدر خانواده‌اش دست تنگ بود که مجبور شد مدرسه را رها کند اما همین هوش بالا بعدا او را به معروف‌ترین خلافکار تهران تبدیل کرد.

بازیگران

امیر آقایی , سارا بهرامی , مهران مدیری , پانته آ بهرام , فرهاد آئیش , پولاد کیمیایی , اندیشه فولادوند , حمیدرضا آذرنگ , سام درخشانی , نرگس محمدی , الهام حمیدی , فریبا نادری , نسیم ادبی , شکیب شجره , رضا یزدانی , پردیس پور عابدینی , اکبر معززی , سعید پیردوست , امیررضا دلاوری , ایوب آقاخانی , سامان سالور , جواد طوسی , سام نوری , امیرکاوه آهنین جان , سپند امیرسلیمانی , ایلیا کیوان , شکر خدا گودرزی , شاپور کلهر , امیرحسین نوروزبیگی , مانی حیدری , سوگل خالقی , امیرحسین هشترودی

توضیحات

فیلم سینمایی خائن کشی (Khaen Koshi) نام فیلمی جنایی ، ملودرام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (مسعود کیمیایی) و تهیه کنندگی (علی اوجی) می باشد که در سال 1399 تولید گردیده است. همچنین خائن کشی سی امین و جدیدترین فیلم مسعود کیمیایی بعد از فیلم تحسین شده خون شد می باشد و درباره زندگی پرفراز و نشیب مهدی بلیغ «آرسن لوپن ایرانی» است. داستان مهدی بلیغ داستانی جذاب برای مسعود کیمیایی است. قصه انتقام، خیانت به عهد، نارفیقی و وفاداری. مسعود کیمیایی حتی مهدی بلیغ را می شناخته و از نزدیک او را دیده و بلیغ ماجراهای جالبی از زندگی خودش را برای کیمیایی تعریف کرده و همین آشنایی همه را مشتاق کرده تا روایت کیمیایی از زندگی او را بشنوند. قصه کلاهبرداری بلیغ وقتی شروع شد که فهمید به راحتی میشود به مردم زمین ملک فروخت او قولنامه جعل میکرد و زمین ‌ها و خانه ها را با قیمت های عجیب به مردم می فروخت و تا آنها می خواستند بفهمند قولنامه جعلی است بلیغ غیب شده بود! بلیغ اما درگیر یک انتقام جویی شد که زندگی‌اش را به هم ریخت.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد