دانلود فیلم در مدت معلوم 2

2306
N.A IMDB

در مدت معلوم 2 Dar Modate Maloom 2

انتشار بزودی

کمدی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1400 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : رویا شریف

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی در مدت معلوم 2

فیلم در مدت معلوم 2 در بستر کمدی ، به بررسی معضلات جوانان از سن بلوغ تا رسیدن به سن ازدواج میپردازد و در واقع تلنگری به مراجع رسمی و غیررسمی است که راه حل مناسب و مدونی بر اساس دین، فرهنگ و نظام برای این گروه سنی ترسیم نکرده اند. در خلاصه داستان فیلم آمده: عه این دختر خارجیه تو تهران چیکار میکنه؟ یعنی مشکلات جوونای ما، برا اونا هم اینقدر مهم و جذاب شده؟

بازیگران

امیرحسین رستمی , مهدی سلطانی , صبا گرگین پور , مری کاترین ماسون , لیلا اوتادی , فریبا متخصص , الهام حمیدی , ارسلان قاسمی , مینا جعفرزاده , آرین حبیب زاده , نیما توتونچی , بهنام عباسی , رزا شریف , مجید شهریاری , فرید ملک لو , حمیدعجمی , اکرم علمدار , مریم بصیری , حسین میدانی نوش آبادی , امیر رمضانی , سحر دانش

توضیحات

فیلم سینمایی در مدت معلوم 2 (Dar Modate Maloom 2) که با اسم فی المدت المعلوم 2 نیز شناخته میشود، نام فیلمی کمدی درام اجتماعی به کارگردانی (رویا شریف) و تهیه کنندگی (سید محسن جاهد) و نویسندگی (مهدی علی میرزایی) می باشد که در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین فیلم کمدی جذاب فی المدت المعلوم 2 با نام فارسی در مدت معلوم 2 به بررسی معضلات جوانان از سن بلوغ تا رسیدن به سن ازدواج میپردازد و در واقع تلنگری به مراجع رسمی وغیررسمی است که راه حل مناسب و مدونی براساس دین، فرهنگ ونظام برای این گروه سنی ترسیم نکرده اند.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد