دانلود رایگان فیلم دیدن این فیلم جرم است

10668
5.6 IMDB

دیدن این فیلم جرم است Watching His Movie is a Crime

منتشر شد

سیاسی | امنیتی | هیجان انگیز

سال تولید : 1397 | زمان : 100 دقیقه

اکران : 17 دی ماه 1399

کارگردان : رضا زهتابچیان

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی دیدن این فیلم جرم است

داستان این فیلم حول محور یک گرونگانگیری می گردد. جوانی بسیجی پس از آن که همسر محجبه اش مورد ضرب و شتم یک شهروند قرار می گیرد و نهایتا منجر به سقط جنینش می شود، تصمیم می گیرد با دستگیری ضارب او را به سزای عملش برساند اما زمانی که مشخص می شود ضارب یکی از اشخاص رده بالای حکومتی است، کار به جاهای پیچیده می کشد.

بازیگران

مهدی زمین پرداز , امیر آقایی , لیندا کیانی , حسین پاکدل , حمیدرضا پگاه , محمود پاک نیت , احسان امانی , حمید ابراهیمی , حسن زارعی , محمدرضا مالکی , علی آباقری , احسان شیخی

توضیحات

فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است (watching his movie is a crime) ، نام فیلمی سیاسی – امنیتی به کارگردانی (رضا زهتابچیان) و تهیه کنندگی (محمدرضا شفاه) و نویسندگی (رضا زهتابچیان) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. همچنین دیدن این فیلم جرم است برای اولین بار در بخش نگاه نو سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد. پروانه ساخت دیدن این فیلم جرم است! پس از کش و قوس‌های فراوان صادر و فیلمبرداری آن به دلیل موضوع حساس و امنیتی اش در سکوت خبری طی شد. دیدن این فیلم جرم است! به بخش نگاه نو (مسابقه فیلم های اول) سی و هفتمین دوره جشنواره ملی فیلم فجر راه یافت. این فیلم سیاسی بحث برانگیز که در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفته، در دو روز نخست جشنواره توجهات مختلفی را به خود جلب کرده است.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد