دانلود فیلم زالاوا

1464
6.7 IMDB

زالاوا Zalava

انتشار بزودی

ترسناک | درام | معمایی

سال تولید : 1399 | زمان : 93 دقیقه

اکران : 8 تیر ماه 1401

کارگردان : ارسلان امیری

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی زالاوا

داستان فیلم به یک ماجرای واقعی می پردازد در دهه پنجاه شمسی می پردازد و درباره ترس مردم از چیزی ناشناخته است که سالها پیش در روستا و پاسگاه منطقه دره سفید و زالاوا به وقوع پیوسته است و رئیس پاسگاه تلاش میکند تا امنیت را به روستا بازگرداند. ماجرایی که احتمالا نیمی از آن از نظر اهالی این منطقه، واقعی و ترسناک است.

بازیگران

نوید پورفرج , هدی زین العابدین , پوریا رحیمی سام , باسط رضایی , شاهو رستمی , فریدون حامدی , صالح رحیمی , زاهد زندی , مهسا حجازی , به همراه تعدادی از بازیگران فعال و پیشکسوت تلویزیون و تئاتر استان کردستان

توضیحات

فیلم سینمایی زالاوا zalava ، نام فیلمی ترسناک – معمایی به کارگردانی (ارسلان امیری) و تهیه کنندگی (روح الله برادری و سمیرا برادری) و نویسندگی (ارسلان امیری ، تهمینه بهرام و آیدا پناهنده) می باشد که در سال 1399 بر اساس طرحی از مهدی بدرلو تولید گردیده است. همچنین عنوان فیلم زالاوا ، کردی است و در رسم الخط زبان کردی، به صورت «زال ئاوا» به نگارش در می آید که به معنی زال آباد است. زال هم به معنای پیر سفید مو است اما عمدا در شیوه‌ نگارش برای عنوان فیلم، آن را به صورت «زالاوا» در آوردیم. داستان فیلم به یک ماجرای واقعی می پردازد که سالها پیش در روستا و پاسگاه منطقه‌ دره سفید و زالاوا به وقوع پیوسته است. ماجرایی که احتمالا نیمی از آن از نظر اهالی این منطقه، واقعی و ترسناک است.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد