دانلود فیلم سیمین

921
5.2 IMDB

سیمین Simin

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1397 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : مرتضی آتش زمزم

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی سیمین

در پی خشک شدن رودخانه زاینده‌رود، چاه‌ها و قنات‌های روستاهای همجوار آن نیز کم‌کم ‌رو به بی آبی رفته‌اند. زمین‌های کشاورزی حاصلخیزی خود را از دست داده و روستاها به تدریج خالی از سکنه شده‌اند. بیشتر ساکنان آن به شهرهای اطراف مهاجرت کرده و تنها افراد سالخورده در روستاها باقی مانده‌اند. معدود افرادی که در روستاها باقی مانده‌اند، ناامید از یافتن آب به دنبال شغلی دیگر رفته‌اند. عده کمی که امیدوارتر هستند، هنوز در دل قنات‌ها به جستجوی آب می‌پردازند. قصه در فضایی استعاری روایت می شود و کاراکتر مادر در آن نمادی از آب و رودخانه است.

بازیگران

محمدرضا هدایتی , لاله اسکندری , محمد فیلی , جمشید صدری , پری کربلایی , سپیده مظاهری تهرانی , مریم نقیب , امیرعباس رضایی , مریم عرب جعفری

توضیحات

فیلم سینمایی سیمین Simin ، نام فیلمی درام – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (مرتضی آتش زمزم) و نویسندگی (کریم رناسیان , خزر مهرانفر) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. همچنین سیمین به عنوان فیلم افتتاحیه سی و یکمین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان اصفهان در سال 1397 انتخاب شد.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد