دانلود فیلم شناور

162

شناور Floating

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1400 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : شهاب الدین حسین پور

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی شناور

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: گذشته آدمها در هم گره خورده و آینده آبستن حوادث ناگوار و پیش بینی نشده است. دوستی و دشمنی، دروغ و ریا، عشق و نفرت، همه سرپوش هایی بر زخمها و حفره های گذاشته اند. اما بی تردید هیچ چیز به روال سابق برنخواهد گشت.

بازیگران

الهه افشاری , ملیکا باقری , الهه حسینی , گیلدا حمیدی , میثم درویشان پور , علیرضا ساوه درودی , فائقه شلالوند , اشکان صادقی , علیرضا مویدی , فرشید ناصری , رزا دانازاده

توضیحات

فیلم سینمایی شناور (Shenavar) نام فیلمی خانوادگی درام اجتماعی به کارگردانی (شهاب الدین حسین پور) و تهیه کنندگی (رضا دادویی و میثم طوسی) و نویسندگی (رضا دادویی) می باشد که در سال 1400 با مشارکت موسسه فرهنگی هنری هفت آینه میترا و سرمایه گذاری میثم طوسی، میثم دانازاده و شهاب الدین حسین پور تولید گردیده است. همچنین فیلم شناور که یک درام اجتماعی است و بر اساس اتفاقی واقعی شکل گرفته، به برخی مسائل، مشکلات و دغدغه های طبقه متوسط جامعه ایران می پردازد.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد