دانلود فیلم ضد

260
N.A IMDB

ضد Zed

انتشار بزودی

سیاسی | درام | تاریخی

سال تولید : 1400 | زمان : 120 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : امیرعباس ربیعی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی ضد

داستان فیلم سیاسی ضد درباره جوانی سی ساله به اسم سعید است که از نیروهای حراست حزب جمهوری اسلامی می باشد. پس از زخمی شدن، در ماجرای 14 اسفند 59 در دانشگاه تهران، راهی بیمارستان شده و در آنجا با بیتا مواجه میشود و عشقی در دل حوادث سیاسی، پس از سالها دوباره شعله ور میشود.

بازیگران

مهدی نصرتی , لیلا زارع , لیندا کیانی , مجید پتکی , نادر سلیمانی , مهشید جوادی , روزبه رئوفی , عماد درویشی , شیرین آقاکاشی , جواد خانی

توضیحات

فیلم سینمایی ضد (Zed) نام فیلمی سیاسی درام تاریخی به کارگردانی (امیرعباس ربیعی) و تهیه کنندگی (محمدرضا شفیعی) و نویسندگی (حسین تراب نژاد) می باشد که در سال 1400 با مشارکت سازمان سینمایی سوره تولید گردیده است. فیلم ضد دومین ساخته امیرعباس ربیعی بعد از ساخت فیلم لباس شخصی است. همچنین فیلم سینمایی ضد ، درامی سیاسی است که در بستر یکی از حوادث مهم و ملتهب انقلاب اسلامی از زمستان سال 59 تا تابستان ملتهب سال 60 از رهگذر یک داستان عاشقانه و رمانتیک به تصویر کشیده میشوند. در خلاصه داستان آمده: بعضی آدمها می توانند بر ضد هدفی باشند که همه می پندارند در خدمت آن هستند. این «ضد» میتواند حذف یک نفر یا یک ملت باشد. اولین نمایش این فیلم سینمایی در چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر خواهد بود.

لینک های دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد