دانلود فیلم علفزار

6809
5.9 IMDB

علفزار Alafzar

منتشر شد

جنایی | درام | خانوادگی

سال تولید : 1400 | زمان : 100 دقیقه

اکران : 4 خرداد ماه 1401

کارگردان : کاظم دانشی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی علفزار

داستان فیلم علفزار در مورد بازپرس دادگاه کیفری است که درگیر پرونده تجاوز گروهی پسر، به جمعی از دختران، در باغ حاشیه تهران است آن هم در حالی که آن دختران، با شوهران خود بوده اند و متجاوزان، ابتدا شوهران آنها را به چاقو زدند و بستند و سپس، در مقابل چشم آنها به زنانشان تجاوز کردند!!

بازیگران

پژمان جمشیدی , سارا بهرامی , ستاره پسیانی , ترلان پروانه , مهدی زمین پرداز , عرفان ناصری , یسنا میرطهماسب , مائده طهماسبی , رویا جاویدنیا , الهه اذکاری , ستایش رجایی نیا , متین حیدری نیا , محمد معتضدی , بنیامین نوروزی , آدرینا توشه , حسین ولی زاده , علی امیرخلیلی , محمدمهدی احدی , ارشیا توکلی , سپهر گندمی , فرخ نعمتی , مهران امام بخش , صدف اسپهبدی

توضیحات

فیلم سینمایی علفزار (Alafzar) نام فیلمی جنایی ، درام ، خانوادگی به نویسندگی و کارگردانی (کاظم دانشی) و تهیه کنندگی (بهرام رادان) می باشد که در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین فیلم علف زار یکی از پربازیگرترین فیلم های حاضر در جشنواره فیلم فجر است و اولین ساخته کاظم دانشی در مقام کارگردانی است و بهرام رادان اولین تجربه حضور در جشنواره فجر در مقام تهیه کننده را پشت سر می گذارد. رادان امسال فیلم گربه سیاه را روانه اکران کرد که در مقام تهیه کننده تولید کرده بود. داستان فیلم در مورد بازپرس دادگاه کیفری است که درگیر پرونده ای پیچیده شده است. یک داستان واقعی و به غایت مهیب و هولناک، که طبیعتا، پای تماشای این فیلم، باید بر خود لرزید و فقط خون گریست.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد