دانلود رایگان فیلم فراری

2541
4.9 IMDB

فراری Ferrari

منتشر شد

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1394 | زمان : 105 دقیقه

اکران : 23 اسفند ماه 1396

کارگردان : علیرضا داوودنژاد

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی فراری

داستان فیلم فراری درباره دختری است که از شهرستان به تهران می آید و تلاش می کند تا با خودروی «فِراری» نه و نیم میلیاردی، عکس یادگاری بگیرد و درگیر ماجراهایی می شود. او چون جایی را ندارد شبها را در بیمارستان ها و مکانهای عمومی میگذراند.

بازیگران

محسن تنابنده , ترلان پروانه , سیامک صفری , سیما تیرانداز , رضا داوودنژاد , محمدرضا داوودنژاد , رضا کیانیان , اقدس سعادت رضایی , علی داوودنژاد , کامیار نیازناک , سجاد سپهری شکیب , احمد یاوری , میترا تبریزی , علی رستگاری , حسن کریم خان زند , یاس نوروزی

نقد و بررسی

فیلم در نگاهی سطحی تصویری از جوانان نسل جدید را نشان می دهد که مال دنیا ، اولویت زندگی آن ها می شود. جوانی (ترلان پروانه) که بخاطر یک شرط با دوستش ، حاضر است از خانه فرار کرده و به تهران برود تا با تنها ماشین فراری موجود در ایران عکس سلفی بگیرد. اما آیا موضوع به همین جا ختم می شود؟ فراری ، در حقیقت فیلمی است که آرزوهای چند نسل را به تصویر می کشد. مادری داریم که فرزندش جانباز شده است و حتی قادر نیست بنشیند و تنها آرزوی مادر ، پیدا کردن همسری برای فرزندش هست تا پس از مرگ ، پرستار پسرش باشد. زنی (سیما تیرانداز) را می بینیم که برای واقعی ساختن رویاهای فرزندش ، دست به تن فروشی می زند. و سجاد (رضا داودنژاد) که با اعتبار و اموال پدر، روی تمام خطوط قرمز خانواده خط بطلان کشیده و به یک شخصیت ضداجتماعی و نمایشی تبدیل شده است.

رایگان فقط با اینترنت همراه اول و ایرانسل

لینک های دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد