دانلود رایگان فیلم فروشنده

3390
7.7 IMDB

فروشنده The Salesman

منتشر شد

خانوادگی | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1394 | زمان : 118 دقیقه

اکران : 10 شهریور ماه 1395

کارگردان : اصغر فرهادی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی فروشنده

داستان درباره زن و شوهری به اسم رعنا و عماد است که در حال اجرای تئاتری بر اساس نمایشنامه مرگ فروشنده نوشته آرتور میلر می‌باشند. آنها به علت نشست زمین مجبور میشوند به اجبار خانه خود را ترک کنند و به اصرار یکی از دوستانشان به نام بابک به خانه ای اسباب کشی می کنند که پیشتر زنی بدنام به نام آهو در آن ساکن بوده است. ابتدا همه چیز خوب پیش می رود ولی وقایع بعدی به بحرانی غیرقابل کنترل ختم می شود.

بازیگران

شهاب حسینی , ترانه علیدوستی , بابک کریمی , مینا ساداتی , فرید سجادی حسینی , احترام برومند , شیرین آقارضاکاشی , مارال بنی آدم , صحرا اسداللهی , مجتبی پیرزاده , مهدی کوشکی , سام ولی پور , عماد امامی , محمد فرهادی

توضیحات

فیلم سینمایی فروشنده (The Salesman) با نام سابق برسد به دست آهو ، در واقع نام فیلمی خانوادگی ، درام ، هیجان انگیز به نویسندگی و کارگردانی (اصغر فرهادی) و تهیه کنندگی (الکساندر ماله گی ، اصغر فرهادی) می باشد که در سال 1394 تولید گردیده است. فروشنده به عنوان نماینده ایران در اسکار 2017 به آکادمی اسکار معرفی شد و سرانجام در تاریخ نهم اسفند ماه سال 1395، موفق شد جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را به دست آورد. فیلم برنده اسکار فروشنده ساخته اصغر فرهادی داستان زوجی بازیگر تیاتر است است که با نشست خانه شان مجبور می شوند به خانه ای دیگر نقل مکان کنند .همه چیز خوب پیش میرود تا اینکه در شبی که شوهر در خانه حضور ندارد حادثه ای ادامه زندگی آنها را دستخوش اتفاقاتی میکند.

لینک دانلود

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد