دانلود فیلم قدغن

1850
5.0 IMDB

قدغن Forbidden

منتشر شد

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1400 | زمان : 85 دقیقه

اکران : 18 اسفند ماه 1400

کارگردان : مجید مافی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی قدغن

داستان فیلم قدغن درباره رابطه قدیمی مرتضی و رفیقش است که با ورود دختری جوان به جمع آنها پیچیده میشود. مرتضی که بعد از مدتها به شهرش بازگشته، نمیداند که چه عشق و خیانتی انتظارش را میکشد. این فیلم درباره بزه های خانوادگی و اجتماعی و نیز اتفاق هایی است که در بعضی خانواده ها رخ میدهد و وارد حریم ممنوعه میشود.

بازیگران

سام درخشانی , ساناز سعیدی , افسانه چهره آزاد , محمود جعفری , علیرضا استادی , ونوس کانلی , کریم امینی , رزا بیات , اشکان عقیلی , ملیکا شهاب , فرنیا طاوسی , علی تاجیک , وحید اسمی خانی , علیرضا قادری

توضیحات

فیلم سینمایی قدغن (Ghadeghan) نام فیلمی خانوادگی درام اجتماعی به کارگردانی (مجید مافی) و تهیه کنندگی (محمد حسین فرحبخش) و نویسندگی (کریم امینی و مجید مافی) می باشد که در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین این فیلم سینمایی یک ملودرام اجتماعی مهیج است و داستانی واقع بینانه از مسائل روز جامعه را روایت میکند و درباره بزه های خانوادگی و اجتماعی و نیز اتفاق هایی است که در بعضی خانواده ها رخ میدهد و وارد حریم ممنوعه میشود. فیلم سینمایی قدغن دومین فیلم مجید مافی در مقام کارگردان است، در این فیلم به مانند فیلم تکخال محمد حسین فرح بخش در کنار مافی حضور دارد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد