دانلود فیلم لیپار

1202
N.A IMDB

لیپار LIPAR

انتشار بزودی

عاشقانه | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : حسین ریگی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی لیپار

داستان فیلم لیپار یک فیلم ملودرام اجتماعی با رگه‌هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند. لیپار نام دریاچه‌ای سرخ رنگ در چابهار استان سیستان و بلوچستان است. در خلاصه داستان فیلم آمده است: میخوام قبل از مرگم یک بار دیگه همه فیلم هایی رو که دوست دارم ببینم!

بازیگران

مهران احمدی , بهناز جعفری , هومن برق نورد , امین میری , محمد دستواره نارویی , مهدی دین محمدپور , مهران داروزائی , عرشیا سروری مقدم , فاطمه سالاری , یگانه سروری , آرزو تاج نیا , سکینه آزادی , فرشته انصاری

توضیحات

فیلم سینمایی لیپار (LIPAR) ، نام فیلمی عاشقانه ، ملودرام – اجتماعی به کارگردانی (حسین ریگی) و تهیه کنندگی (سعید خانی) و نویسندگی (حسین ریگی و حسام فرهمندجو) می باشد که در سال 1398 با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و کانون ایران نوین تولید گردیده است. همچنین لیپار نخستین فیلم سینمایی استان سیستان و بلوچستان است که توسط کارگردان بومی استان ساخته میشود. این فیلم یک ملودرام اجتماعی با رگه هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند و نگاه متفاوتی از استان سیستان و بلوچستان و مردمانش را ارایه می کند. کارگردان فیلم لیپار می خواهد بر خلاف فیلم شبی که ماه کامل شد ، که چهره ای منفی از سیستان و بلوچستان و به بحث مواد مخدر و یا به اشرار و فقر اشاره کردند ، فیلمی بسازد که به چهره اصلی زیست‌بوم سیستان و بلوچستان و مهمان نوازی، تاریخ، جغرافیا و شاخصه‌های اجتماعی این استان پرداخته باشد.

لینک های دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد