دانلود فیلم لیپار

1058

لیپار LIPAR

انتشار بزودی

عاشقانه | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : حسین ریگی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی لیپار

داستان فیلم لیپار یک فیلم ملودرام اجتماعی با رگه‌هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند. لیپار نام دریاچه‌ای سرخ رنگ در چابهار استان سیستان و بلوچستان است. در خلاصه داستان فیلم آمده است: میخوام قبل از مرگم یک بار دیگه همه فیلم هایی رو که دوست دارم ببینم!

بازیگران

مهران احمدی , بهناز جعفری , هومن برق نورد , امین میری , محمد دستواره نارویی , مهدی دین محمدپور , مهران داروزائی , عرشیا سروری مقدم , فاطمه سالاری , یگانه سروری , آرزو تاج نیا , سکینه آزادی , فرشته انصاری

توضیحات

فیلم سینمایی لیپار (LIPAR) ، نام فیلمی عاشقانه ، ملودرام – اجتماعی به کارگردانی (حسین ریگی) و تهیه کنندگی (سعید خانی) و نویسندگی (حسین ریگی و حسام فرهمندجو) می باشد که در سال 1398 با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و کانون ایران نوین تولید گردیده است. همچنین لیپار نخستین فیلم سینمایی استان سیستان و بلوچستان است که توسط کارگردان بومی استان ساخته میشود. این فیلم یک ملودرام اجتماعی با رگه هایی عاشقانه بوده و خط اصلی فیلم درباره پنج نوجوان است که در یک موقعیت خاص قرار می گیرند و نگاه متفاوتی از استان سیستان و بلوچستان و مردمانش را ارایه می کند. کارگردان فیلم لیپار می خواهد بر خلاف فیلم شبی که ماه کامل شد ، که چهره ای منفی از سیستان و بلوچستان و به بحث مواد مخدر و یا به اشرار و فقر اشاره کردند ، فیلمی بسازد که به چهره اصلی زیست‌بوم سیستان و بلوچستان و مهمان نوازی، تاریخ، جغرافیا و شاخصه‌های اجتماعی این استان پرداخته باشد.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
عضویت در کانال تلگرام