دانلود فیلم مامان

1091
6.9 IMDB

مامان Maman

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1399 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : آرش انیسی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی مامان

مامان درباره خانواده ای است که در زمان جنگ از آبادان مهاجرت می کنند و به این ترتیب سه دوره تاریخی از زندگی شخصیت مامان را می بینیم. مامان که با وجود جدایی از شوهرش برای خواهر و برادرهای او هنوز همان «نانسی» دختر آبادانی با کلاس و دوست داشتنی است، برای پسرهایش یک پیرزن بداخلاق و غرغرو است که با تاکسی خود مسافر جا به جا میکند و در ظاهر بزرگترین مانع خوشبختی آنها در زندگی است.

بازیگران

رویا افشار , امیر نوروزی , عرفان ابراهیمی , امیر شمس , شقایق شوریان , اسماعیل شفیعی , ندا اسدی , پونه پارسایی , مرتضی علی عباس میرزایی , سمیرا خلیلی , ثریا حقانی , اصغر نوعی , محمود رضا فردوسی , روحیه محمودی , میرحسین نونچی , فرشته صفایی , فرشید آلاشتی داداشی , شبنم ندیمی , شکوفه جعفری , نسرین کرد , سودا همرنگ , یاسمن میرزایی , فاطمه رحمانی , سپیده سروری , مجید نوربخش

توضیحات

فیلم سینمایی مامان (Maman) ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (آرش انیسی) و تهیه کنندگی (مجید برزگر) می باشد که در سال 1399 با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید گردیده است. مامان فیلمی است متوسط که ما را با اختلال کنترل گری نسل قبل آشنا میکند اما هیچگاه توجیه و تبیین نمیکند که چرا تماشاگر باید بیننده کنترل گری یک مادر بر فرزندان بی خاصیت او باشد؛ آن هم به مدت دو ساعت! این فیلم برای اولین بار در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر 99 اکران شده است.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد