دانلود فیلم ماهان

204

ماهان Mahan

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1400 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : حمید شاه حاتمی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی ماهان

داستان فیلم ماهان روایت زندگی یک بازیگر تئاتر است که پس از مدتها میتواند نقش اصلی یک نمایش را روی صحنه ایفا کند. اما بیماری سرطان مسیر زندگی او را دستخوش تغییرات جدی میکند. او به همراه همسرش، آفرین، به تجویز دکتر معالجش سفر چند روزه ای را آغاز نموده، اما اتفاقات این سفر نگاه ماهان را نسبت به زندگی و مرگ تغییر میدهد.

بازیگران

همایون ارشادی , رامین ناصرنصیر , امیررضا نظری , نگار جوکار , وحید رحیمیان

توضیحات

فیلم سینمایی ماهان (Mahan) نام فیلمی خانوادگی درام اجتماعی به کارگردانی (حمید شاه حاتمی) و تهیه کنندگی (علی شاه حاتمی) و نویسندگی (هامون قابچی و زهرا شاه حاتمی) می باشد که در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین این فیلم در شهرهای تهران، اصفهان، یزد، کاشان و چابهار فیلمبرداری شده و برای ساخت این فیلم، عوامل آن بیش از 20 هزار کیلومتر مسافت را در طول کار طی کرده اند. در این فیلم توجه ویژه ای به تمامی ادیان الهی صورت گرفته و در مکانهای مقدسی نظیر مسجد، کلیسا، کنیسه و معابد صحنه های زیادی فیلمبرداری شده است. ماهان روایت زندگی یک بازیگر تئاتر است که پس از مدتها میتواند نقش اصلی یک نمایش را روی صحنه ایفا کند، اما بیماری سرطان مسیر زندگی او را دستخوش تغییرات جدی قرار می دهد. اولین نمایش این فیلم سینمایی در چهلمین جشنواره ملی فیلم فجر خواهد بود.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد