دانلود فیلم مرد حلزونی

158
6.0 IMDB

مرد حلزونی SnailMan

انتشار بزودی

خانوادگی | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1400 | زمان : 93 دقیقه

اکران : 23 بهمن ماه 1400

کارگردان : مزدک میرعابدینی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی مرد حلزونی

محمد علی وندی، 43 ساله، راننده دلیوری غذا در اورگان آمریکا، زندگی گذشته خود را پشت فرمان مرور میکند. رفت و آمدها و سفرهای بسیار و بی حاصل خویش را به یاد می آورد. به آدمها و فرصتهای از دست رفته نگاه میکند. و این آخرین روزیست که مملی در این کشور کار میکند بی آنکه بداند. پیش از آنکه برای همیشه به وطنش ایران بازگردد. اما این دختر کیست؟ .. دختری که دارد قصه زندگی وندی را تعریف میکند؟

بازیگران

مزدک میرعابدینی , وحدت یگانه , ماری تاناکا , فرزانه اسماعیلی , مارال ایراندوست , گوئندلین پرلاهیل , نیما شهیدی , ملوزین ماوری , حامد تاجیک , حسن حسین اوغلی , دزیره کلین , جنیفر شین , پگی آدامز

توضیحات

فیلم سینمایی مرد حلزونی (SnailMan) نام فیلمی خانوادگی ملودرام اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (مزدک میرعابدینی) و تهیه کنندگی (جواد محمدبیگی) می باشد که در سال 1400 با سرمایه گذاری علی مصفا، کریستف رضاعی و مزدک میرعابدینی تولید گردیده است. همچنین فیلم مرد حلزونی از 23 بهمن ماه در گروه هنر و تجربه اکران شده است و داستان آن درباره سفرهای بی پایان میان ایران و آمریکاست.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد