دانلود فیلم مصائب شیرین 2

1948
5.3 IMDB

مصائب شیرین 2 Masaeb shirin 2

انتشار بزودی

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1397 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : علیرضا داوودنژاد

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی مصائب شیرین 2

دختری برای تولد 18 سالگی خود، پدر و مادر را به جایی ناآشنا دعوت می‌کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می کنند. در این سفر آنها زندگی‌ گذشته خود را مرور می کنند تا به آنچه موجب فاصله گرفتن فرزند از آنها و برگزاری جداگانه جشن تولد شده پی ببرند.

بازیگران

رضا داوودنژاد , ترلان پروانه , مونا داوودنژاد , نیکی کریمی , زهرا داوودنژاد , همایون کاظمی , سارا لوئیس کاظمی , سارا لوئیز کاظمی , علی داوودنژاد , محمدرضا داوودنژاد

توضیحات

فیلم سینمایی مصائب شیرین 2 (Masaeb shirin 2) ، نام فیلمی درام – اجتماعی به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (علیرضا داوودنژاد) می باشد که در سال 1397 تولید گردیده است. همچنین مصائب شیرین 2 برای اولین بار در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اکران می شود. این فیلم در شهرهای لندن، منچستر و جاده‌های روستایی میان آن‌ها در کشور انگلستان و همچنین در شهرهای تهران و متل قو در ایران فیلم‌برداری شده‌ است. داستان فیلم در ادامه سرنوشت بچه‌های فیلم مصائب شیرین 1 خواهد بود. آنها در همان شرایطی قرار می‌ گیرند که پدر و مادرهاشون را در آن قرار داده بودند، اگرچه با تفاوت‌هایی که به زمان و مکان متفاوت مربوط می‌شود.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد