دانلود فیلم من سیاه پوستم

1607
3.4 IMDB

من سیاه پوستم Man Siahpost Hastam

انتشار بزودی

جنگی | درام | هیجان انگیز

سال تولید : 1396 | زمان : 100 دقیقه

اکران : 2 دی ماه 1397

کارگردان : رفیع پیتز

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی من سیاه پوستم

نرو جوانی 17 ساله است که از جوانان مکزیکی شنیده است قانون کارت سبز وجود دارد یعنی چنانچه به ارتش امریکا بپیوندند و خدمت کند روزی به شکل قانونی شهروند امریکایی خواهد شد. برادرش سالها است غیر قانونی در آمریکا کار میکند و پدرش هنگام خدمت به آمریکا کشته شده و در قبرستان مخصوص کشته شدگان پناهنده بدون سنگ قبر و بی نام به خاک سپرده شده است. بالاخره درشب سال نو هنگامی که نگهبانان مشغول عید دیدنی هستن موفق میشود او از دیوار عبور کند. سرانجام به ارتش امریکا می‌پیوندد و در یک مملکت بی نام و نشان می جنگد، گردان او مورد حمله شدید دشمن قرار میگیرد ‌و او یکه و تنها آواره بیابان میشود.

بازیگران

تاکنون به صورت رسمی اسامی بازیگران این فیلم معرفی نشده اند.

توضیحات

فیلم سینمایی من سیاه پوستم (Man Siahpost Hastam) نام فیلمی محصول مشترک آلمان ، فرانسه و مکزیک به کارگردانی (رفیع پیتز) و تهیه کنندگی (تاناسیس کاراتانوس , ریتا داگر , نیکولاس سیرلیس) و نویسندگی (رازوان رادولسکو , رفیع پیتز) می باشد که در سال 1396 تولید گردیده است. همچنین من سیاه پوستم در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده رفته است. این فیلم نگاه انتقادی به سیاست‌های دولت آمریکا مبنی بر عمل نکردن به وعده‌های خود به سربازانی را دارد که برای دریافت کارت سبز و شهروند شدن در کشور آمریکا راهی جنگ در کشورهای مختلف شده‌اند، اما در پایان ماموریت خود به دلیل اینکه شماره کارت ملی ندارند کارت سبز دریافت نمی کنند.

لینک های دانلود

لینک دانلود پس از انتشار …
اطلاعیه موقت: سورن مووی یک سایت کاملاً مستقل در زمینه دانلود آثار ایرانی و خارجی است و به هیچ «استودیو دوبلاژی» مرتبط و وابسته نیست و با هزینه شخصی اداره میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد