عضویت در کانال تلگرام

دانلود فیلم من سیاه پوستم

دانلود فیلم من سیاه پوستم
  • من سیاه پوستم

    Man Siahpost Hastam

  • جنگی , درام , اجتماعی
  • سال تولید :سال 1396
  • مدت زمان :100 دقیقه
  • تاریخ اکران :2 دی ماه 1397
  • کیفیت :480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray
  • تهیه کننده :تاناسیس کاراتانوس , ریتا داگر , نیکولاس سیرلیس
  • کارگردان :رفیع پیتز

دانلود فیلم ایرانی من سیاه پوستم

بازیگران فیلم من سیاه پوستم:

هنوز به صورت رسمی بازیگران این فیلم معرفی نشده اند.

 

داستان فیلم من سیاه پوستم:

نرو جوانی هفده ساله است. او مانند بسیاری از جوانان مکزیکی شنیده است که قانون «کارت سبز» وجود دارد یعنی چنانچه به ارتش امریکا بپیوندند و خدمت کند روزی به شکل قانونی شهروند امریکایی خواهد شد. برادرش سالها است غیر قانونی در آمریکا کار می‌کند و پدرش هنگام خدمت به آمریکا کشته شده و در قبرستان مخصوص کشته شدگان پناهنده بدون سنگ قبر و بی نام به خاک سپرده شده است. بالاخره درشب سال نو هنگامی که نگهبانان مشغول عید دیدنی هستن موفق می شود او از دیوار عبور کند. سرانجام به ارتش امریکا می‌پیوندد و در یک مملکت بی نام و نشان می جنگد، گردان او مورد حمله شدید دشمن قرار می‌گیرد ‌و او یکه و تنها آواره بیابان می‌شود.

 

درباره فیلم من سیاه پوستم:

فیلم سینمایی من سیاه پوستم ، نام فیلمی محصول مشترک آلمان ، فرانسه و مکزیک به کارگردانی (رفیع پیتز) و تهیه کنندگی (تاناسیس کاراتانوس , ریتا داگر , نیکولاس سیرلیس) و نویسندگی (رازوان رادولسکو , رفیع پیتز) می باشد که در سال 1396 تولید گردیده است. همچنین من سیاه پوستم در گروه سینمایی هنر و تجربه روی پرده رفته است. این فیلم نگاه انتقادی به سیاست‌های دولت آمریکا مبنی بر عمل نکردن به وعده‌های خود به سربازانی را دارد که برای دریافت کارت سبز و شهروند شدن در کشور آمریکا راهی جنگ در کشورهای مختلف شده‌اند، اما در پایان ماموریت خود به دلیل اینکه شماره کارت ملی ندارند کارت سبز دریافت نمی کنند.

 

عوامل فیلم من سیاه پوستم:

فیلمبردار: کریستوس کاراماتیس / تدوین: دانیال لابارت / مدیرهنری: ملک جهان خزاعی / فیلمنامه نویس: رازوان رادولسکو و رفیع پیتز / تهیه کنندگان: تاناسیس کاراتانوس (آلمان) , ریتا داگر (فرانسه) , نیکولاس سیرلیس (مکزیک) / مونتاژ: دانیال لابارت

 

لینک دانلود پس از انتشار

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد