دانلود فیلم میجر

2028
N.A IMDB

میجر Miger

انتشار بزودی

کمدی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1398 | زمان : 90 دقیقه

اکران : شاید سال 1401

کارگردان : احسان عبدی پور

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی میجر

فیلم به زندگی گروهی از مردم بوشهر می پردازد که برای امرار معاش وابستگی عجیبی به اداره گمرک شهر دارند. تاجرانی که بخش عظیمی از کسب و کارشان را به واسطه تجارت کالای قاچاق مدیریت میکنند، برای عبور دادن اجناسشان از گمرک به افرادی نیاز دارند که خودشان را عامل تجارت این جنس ها معرفی کنند و در نهایت راهی زندان شوند. مردی با لقب میجر پس از مدتی طولانی از زندان آزاد شده و دوباره به جمع همکارانش بازگشته است. او متوجه میشود سگی از آلمان به بندر آمده که میتواند کسب و کار او و دوستان صمیمی اش را برای همیشه تعطیل کند.

بازیگران

حمید فرخ نژاد , اکبر اودود , آرش ملکی , فروغ قجابگلو , ایرج صغیری , حمید باغکی , رامتین بالف , عباس باک , غلامرضا فرج زاده , اصغر جوادی , حسین قفلی , عباس جوادی , داریوش غریب زاده , نجف کازرونی , حشمت غضنفر , محمد صغیری , غلامحسین بارونی , کورش گلعین , توماج پورمراد , لیلا دمان , رحمان فهلیونی

توضیحات

فیلم سینمایی میجر (Miger) نام فیلمی کمدی – اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی (احسان عبدی پور) و تهیه کنندگی (حمید فرخ نژاد) می باشد که در سال 1398 تولید گردیده است. همچنین داستان فیلم میجر در بوشهر روایت میشود. شهری که احسان عبدیپور در آن متولد شده و بارها از علاقه قلبی اش به آن سخن گفته است. عبدی پور مدعی شده داستان فیلم میجر از مجموعه ای از رویدادهای واقعی اقتباس شده و رنگ و بوی واقعیت دارد. میجر، درامی ساده و مهربان است که با وجود همه سادگی هایش در نهایت در چارچوب عنوانی تماشایی و تاثیرگذار قرار میگیرد.

لینک دانلود
لینک دانلود پس از انتشار …

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد