دانلود فیلم چهل و هفت

2773
5.3 IMDB

چهل و هفت (47) Forty Seven

منتشر شد

خانوادگی | ملودرام | اجتماعی

سال تولید : 1396 | زمان : 83 دقیقه

اکران : 30 بهمن ماه 1398

کارگردان : علیرضا عطاالله تبریزی

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی چهل و هفت

روایتگر داستان زندگی سه زن از سه طبقه اجتماعی در شب آغاز زمستان است. داستان فیلم روایتگر زندگی سه خانواده است که یکی از قشر ضعیف و فقیر جامعه، یکی از طبقه معمولی و متوسط جامعه و یک خانواده هم از قشر مرفه و تحصیل کرده. جایی با یک اتفاق سرنوشت شان به هم گره می خورد و درگیری هایشان شروع می شود.

بازیگران

لادن مستوفی , محمدرضا غفاری , حمیدرضا آذرنگ , شقایق فراهانی , ریما رامین فر , مهدی احمدی , شیدا خلیق , رابعه مدنی , مهرنوش ستاری , بهنام مومنی , فرشته آلوسی , بهزاد داوری , احسان شاملو

توضیحات

فیلم سینمایی چهل و هفت 47 (Chehel Va Haft) ، نام فیلمی به نویسندگی و کارگردانی (احمد اطراقچی , علیرضا عطاالله تبریزی) و تهیه کنندگی (ناهید دل آگاه) می باشد که در سال 1396 بر اساس طرحی از خانه فیلم و تجربه تولید گردیده است. همچنین چهل و هفت برای اولین بار در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد. فیلم سینمایی چهل و هفت با شعار نه به خشونت علیه زنان از اسفند ماه 98 اکران شد. این فیلم روایتگر داستان زندگی سه زن از سه طبقه اجتماعی در شب آغاز زمستان است. در خانواده اول پسر روی مادرش چاقو می کشد، در خانواده دوم مرد همسرش را زیر بار کتک می گیرد و در خانواده سوم بین دیالوگ ها و صحبت ها، حتی در خانواده کمترین نشانی از عشق و علاقه و احترام دیده نمی شود، حتی اگر هردو طرف پزشک باشند و تحصیل کرده و متمول، حتی در این خانواده که سن دخترشان نشان از سالهای طولانی زندگی مشترکشان است احساس می شود شوهر شاید گلویش پیش یکی از مهمانانشان که دختر جوان و زیبا رویی است گیر کرده باشد. فیلم سینمایی 47 با شعار نه به خشونت علیه زنان از ابتدای اسفند ماه 98 اکران می‌شود.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

لینک دانلود قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد