دانلود رایگان فیلم گرگ بازی

3736
4.9 IMDB

گرگ بازی A Bigger Game

منتشر شد

خانوادگی | درام | اجتماعی

سال تولید : 1396 | زمان : 100 دقیقه

اکران : 2 آبان ماه 1397

کارگردان : عباس نظام دوست

توضیحات

دانلود فیلم ایرانی گرگ بازی

چند دوست قدیمی یک شب در خانه ای که سالها کسی در آن زندگی نکرده و به صورت موروثی به یکی از دوستانشان به نام پرستو ارث رسیده، جمع می شوند. آنها از یک دکتر ثروتمند و همسرش دعوت کرده اند به آن خانه بیایند چون دکتر خود را سرمایه گذاری معرفی کرده که میخواهد بر روی یک بازی دورهمی که آنها ادعا میکنند خودشان اختراع کرده اند، سرمایه گذاری کند. بازی در واقع همان بازی معروف مافیا است که در فیلم آن را گرگ بازی اطلاق میکنند.

بازیگران

علی مصفا (دکتر) , هانیه توسلی (هما) , نگار جواهریان (پرستو) , سعید چنگیزیان (مهران) , سهیلا گلستانی (مینا) , مهسا علافر (سپیده) , فهیمه امن زاده (لیندا) , احسان گودرزی (سعید) , حمید پورآذری (مرتضی) , امیرحسین قدسی (کاوه) , ژرژ پطرسی (جباری) , منوچهر زنده دل (تدین) , محمدرضا مالکی (میثاقی) , قاسم فرمانبردار (کالبدشکاف)

توضیحات

فیلم سینمایی گرگ بازی A Bigger Game در واقع نام فیلمی با بازیگرانی نام آشنا و در ژانر درام ، اجتماعی به کارگردانی (عباس نظام دوست) و تهیه کنندگی (محمدعلی نجفی) و نویسندگی (عباس نظام دوست , مجید اسلامی , علی نعمت‌اللهی) می باشد که درسال 1396 تولید گردیده است. این فیلم در بخش رقابتی جایزه بهترین فیلم اول، بازار جهانی و بخش غیر رقابتی فانوس خیال این دوره از جشنواره جهانی فجرحضور داشت. عنوان گرگ بازی برای حضور در جشنواره های جهانی A Bigger Game است. داستان فیلم درباره چند دوست قدیمی یک شب در خانه موروثی یکی شان جمع می شوند. با ورود مهمانان تازه وارد به جمع ماجراهای عجیبی رخ می دهد که ترس را در وجود تمام مهمانان زنده می کند.

لینک دانلود

رایگان فقط با اینترنت همراه اول و ایرانسل

لینک دانلود رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد