دانلود فینال فینالیست ها شب های مافیا 3

1093
7.9 IMDB

شب های مافیا 3 (فینال فینالیست ها) Shabhaye Mafia 3 Final Finalistha

قسمت 3 (پایانی)

مسابقه ای | کمدی | رئالیتی شو

سال تولید : 1400 | زمان : 120 دقیقه

قسمت ها : 3 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فینال فینالیست ها شب های مافیا 3

شب های مافیا نوعی مسابقه است که گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص لیدر یا برگزارکننده (کامبیز دیرباز)، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند.

بازیگران

بهنام تشکر , پوریا پورسرخ , امیرعلی نبویان , پژمان بازغی , برزو ارجمند , ارسلان قاسمی , نمیا شاهرخ شاهی , امید حاجیلی , بهاره افشاری , ترلان پروانه , سمانه پاکدل , نگار فروزنده , مجید یاسر / کامبیز دیرباز (لیدر)

توضیحات

سریال شب های مافیا (shabhaye mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1400 با حضور آقایان و خانم های هنرمند با سرمایه گذاری شرکت هنر اول تولید گردیده است. همچنین فینال فینالیست های شب های مافیای 3 از 19 مهر ماه 1400 به صورت هفتگی روزهای دوشنبه منتشر میشود. در مرحله فینال فینالیست ها از میان تمام هنرمندانی که در سه سری قبل شرکت کرده اند ، تعدادی از خانم ها و آقایان انتخاب شده و در سه شب با یکدیگر به رقابت می پردازند. از تغییراتی که در سری جدید این رئالیتی شو رخ داد، علاوه بر تثبیت حضور نقش جوکر و اضافه شدن فروشنده، حضور کامبیز دیرباز به عنوان گرداننده به جای محمدرضا علیمردانی ، افزایش تعداد شرکت کنندگان از 12 نفر به 13 نفر میباشد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 3 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد