دانلود فینال فینالیست ها سریال شب های مافیا

3732
7.9 IMDB

شب های مافیا (فینال فینالیست ها) Shabhaye Mafia Final

قسمت 3 (پایانی)

مسابقه ای | کمدی | رئالیتی شو

سال تولید : 1400 | زمان : 115 دقیقه

قسمت ها : 3 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فینال فینالیست ها شب های مافیا

شب های مافیا نوعی مسابقه است که گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص لیدر یا برگزارکننده (محمدرضا علیمردانی)، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند.

بازیگران

فرزاد حسنی , رضا داوودنژاد , سام درخشانی , کامبیز دیرباز , امیرمهدی ژوله , خداداد عزیزی , آشا محرابی , سارا منجزی , مریم مؤمن , حسین مهری , مجید واشقانی , سید جواد هاشمی / محمدرضا علیمردانی (لیدر)

توضیحات

سریال شب های مافیا (Shabhaye Mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1400 تولید گردیده است. در برنامه شب های مافیا محمدرضا علیمردانی به عنوان برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص دعوت کننده که در بازی به او لیدر یا برگزارکننده میگویند، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند و بازی را کاملا رئال و بدون دخالت گروه کارگردانی انجام میدهند. با گذشت 8 فصل از سری 1 و 2 سریال شب های مافیا، با حضور 72 بازیگر مرد و زن سینمای ایران و انجام یک فینال در پایان هر سری ، هم اکنون فینال فینالیست های سری 1 و 2 با حضور بهترین بازیکنان این دو فینال ساخته شد. 3 نفر از خانم ها و 9 نفر از آقایان

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 3 (پایانی) قرار گرفت

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد