دانلود مسابقه آوای جادویی

5435
8.0 IMDB

آوای جادویی Avaye Jadooyi

قسمت 19 (پایانی)

مسابقه ای | موزیکال | استعدادیابی

سال تولید : 1400 | زمان : 65 دقیقه

قسمت ها : 19 قسمت

کارگردان : محمد طهرانی

توضیحات

دانلود سریال ایرانی آوای جادویی

آوای جادویی، رقابتی هیجان انگیز برای معرفی استعدادهای خوانندگی کشور است و صرفا یک برنامه جهت سرگرمی نیست. اشتراک تجربیات اساتید موسیقی، آموزش و انجام تمرین های مورد نیاز، یک رقابت جذاب بین شرکت کنندگان رقم میزند. در نهایت، قضاوت و انتخاب افراد برتر، برعهده مخاطبین برنامه است.

بازیگران

رضا صادقی، محمد اصفهانی، محمد معتمدی , رضا یزدانی // مجری: علی اوجی

توضیحات

مسابقه خوانندگی آوای جادویی (Avaye Jadooyi) در واقع نام سریالی مسابقه ای ، موزیکال ، استعدادیابی است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی به تهیه کنندگی و کارگردانی (محمد طهرانی) و در سال 1400 تولید گردیده است. همچنین برنامه آوای جادویی که بزرگترین مسابقه استعدادیابی موسیقی در ایران محسوب میشود، از 25 اسفند ماه 1401 به صورت هفتگی روزهای پنج شنبه منتشر میشود. آوای جادویی یک رویداد و یک تریبون رسمی برای به تصویر کشیدن رقابتی سالم و معرفی استعدادهای خوانندگی کشور است و صرفا یک برنامه با رویکرد سرگرمی نیست، بلکه تلاش میکند با نمایش به اشتراک گذاشتن تجربیات بزرگان موسیقی، تبادل نظرات کارشناسی و آموزشها، علیرغم خلق لحظات متفاوت و جذاب برای بینندگان، روند رقابت شرکت کننده های مستعد را، هدفمندسازی نموده و قضاوت را در نهایت به مخاطبین واگذار نماید. پیشتر نیز مسابقه خوانندگی با عنوان بندبازی منتشر شد که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

ویژه برنامه – صدای داوران

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

قسمت 16

قسمت 17

قسمت 18

قسمت 19 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
  • قسمت 17 – سرگذشت فینالیست ها
    مصداق بارز کم فروشیه.. در حالی که همین قسمتارو قبلا پول دادیم و دیدیم و فقط یه موزه بهش اضافه کردن دوباره پرداخت هزینه ناجوانمردانس..