عضویت در کانال تلگرام

دانلود رایگان مسابقه 13 شمالی

  • نام :13 شمالی ژانر :مسابقه ای , کمدی
  • کیفیت :480p , 720p سال تولید :سال 1396
  • تعداد فصل ها :1 فصل تعداد قسمت ها :8 قسمت
  • مدت زمان :60 دقیقه کارگردان :علیرضا امینی

دانلود سریال ایرانی 13 شمالی

 

بازیگران مسابقه 13 شمالی:

بازیگران مسابقه 13 شمالی به دو گروه آقایان و خانم ها تقسیم بندی می شوند که همگی از بازیگران محبوب و مشهور سینمای ایران هستند: خانم ها: لیلا اوتادی , سحر قریشی , سمانه پاکدل , بهاره افشاری // آقایان: کامبیز دیرباز , امیرحسین آرمان , هادی کاظمی , محمدرضا هدایتی // مجری و داور: حمید گودرزی

 

داستان مسابقه 13 شمالی:

مسابقه 13 شمالی در واقع نام برنامه ای است که شامل دو گروه از بازیگران زن و مرد سینما تشکیل شده است. هر تیم شامل 4 نفر است که آقایان در یک تیم و خانم ها هم در تیم دیگر ، و داور و مجری مسابقه نیز بر عهده حمید گودرزی می باشد که فیلمبرداری مسابقه در جنگل های بهشهر و ساحل نوشهر انجام شده است. این دو گروه طی 10 روز با همدیگر رقابت می کنند و هر روز یک مرحله از مسابقه اجراء می شود. تیم بازنده باید برای دور بعد یک نفر از بین خودشان را حذف کنند به همین شکل تا تیم ها به مرحله نهایی مسابقه برسند.

 

درباره مسابقه 13 شمالی:

سریال 13 شمالی در واقع نام مسابقه ای سریالی است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی ، هیجان انگیز و مسابقه محور به کارگردانی (علیرضا امینی) و تهیه کنندگی (رضا چاپلقی) در سال 1396 با سرمایه گذاری بانک ایران زمین تولید گردیده و توسط تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی توزیع گردیده است. اکثر بازی هایی که بین این دو گروه انجام میشود برگرفته از فرهنگ اصیل و بومی کشور و شهر خود بوده است همچنین بسیاری از این مسابقات برگرفته از شاهنامه است و بسیار سعی شده از نماد ها و المان های منطقه فیلمبرداری، استفاده شود. 13 شمالی در تیر و مرداد 1396 فیلم برداری شد و در ابتدا قرار بود که در اسفند ماه در شبکه نمایش خانگی منتشر شود اما به دلایلی تصمیم بر این گرفته شد که در تیر ماه 97 منتشر شود اما در نهایت در تاریخ 6 مرداد 1397 توزیع گردید.

 

حجم دانلود نیم بها محاسبه می شود

قسمت 1

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 2

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 3

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 4

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 5

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 6

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 7

دانلود رایگان
دانلود رایگان

قسمت 8 (آخر)

دانلود رایگان
دانلود رایگان