عضویت در کانال تلگرام

دانلود مستند در جستجوی خانه خورشید

  • نام :در جستجوی خانه خورشید ژانر :خانوادگی , درام , اجتماعی
  • کیفیت :480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray سال تولید :سال 1399
  • مدت زمان :70 دقیقه کارگردان :مهدی باقری
  • تهیه کننده :مهدی باقری تاریخ اکران :14 مهر ماه 1399

دانلود فیلم ایرانی در جستجوی خانه خورشید

داستان مستند در جستجوی خانه خورشید:

این مستند روایت 140 سال زندگی، عشق و نفرت در خیابان ناصرخسرو تهران است. کارگردان بواسطه خاطره انفجاری در خیابان ناصرخسرو به آن باز می گردد تا بدنبال راوی زمان و مکان آن بگردد. در این جستجو پسری 140 ساله قصه گوی عشق اش به خورشید، محله و ایران می شود.

 

درباره مستند در جستجوی خانه خورشید:

فیلم در جستجوی خانه خورشید dar jostejoye khane khorshid ، نام فیلمی مستند – اجتماعی به تهیه کنندگی کارگردانی (مهدی باقری) می باشد که در سال 1399 با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید گردیده است. همچنین این مستند همزمان با روز تهران، چهاردهم مهر ماه در موزه سینما روی پرده رفت و با این نمایش اکران آن در گروه هنر و تجربه آغاز شد. در جستجوی خانه خورشید به مدت 70 دقیقه ساخته شده است و نگاه متفاوتی نسبت به دیگر آثار شهری که در ایران ساخته شده است، دارد. این مستند خوانشی است که از یک مکان شروع می شود و سعی می شود تا این خوانش را به وضعیت فرهنگی، اجتماعی و سیاسی ایران در 140 سال گذشته تا امروز نزدیک کرد.

 

سایر عوامل مستند در جستجوی خانه خورشید:

کارگردان و تهیه کننده: مهدی باقری / پژوهشگران: مهدی باقری , امیرحسین راد / فیلمبردار: رضا تیموری / صدابردار: احمدرضا طایی / طراحی صدا و میکس: مهرشاد ملکوتی / تدوینگران: مهدی باقری , بابک بهرام بیگی / نویسندگان گفتار متن: مهدی باقری , بهروز ملبوس باف / گویندگان: مرتضی پایه شناس , مهدی باقری / آهنگسازان: شهاب بلوکی , بابک کوهستانی / طراح صحنه و لباس: مهشید جوادی / عکاس و طراح لوگو: ابراهیم عاشوری / مدیر تولید: مرتضی ابراهیمی / تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

لینک دانلود پس از انتشار

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد