دانلود فصل 5 شب های مافیا 4 فینال فینالیست ها

215
7.7 IMDB

شب های مافیا 4 (فینال فینالیست ها) Shabhaye Mafia 4 Final Finalistha

قسمت 3 (پایانی)

مسابقه ای | کمدی | رئالیتی شو

سال تولید : 1401 | زمان : 140 دقیقه

قسمت ها : 3 قسمت

کارگردان : سعید ابوطالب

توضیحات

دانلود سریال ایرانی فینال فینالیست ها شب های مافیا 4

شب های مافیا نوعی مسابقه است که گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل شخص لیدر یا برگزارکننده (محمدرضا علیمردانی)، 12 نفر از دوستانش را برای بازی مافیا دعوت میکند.

بازیگران

خداداد عزیزی , حامد آهنگی , مجید واشقانی , پوریا پورسرخ , حسین مهری , آشا محرابی , مریم مومن , ایمان صفا , علی اوجی , فلامک جنیدی , کمند امیرسلیمانی , لیندا کیانی / محمدرضا علیمردانی (برگزار کننده)

توضیحات

سریال شب های مافیا (shabhaye mafia) در واقع نام سریالی مسابقه ای – رئالیتی شو است که برای پخش در شبکه نمایش خانگی در ژانر کمدی – اجتماعی به تهیه کنندگی و کارگردانی (سعید ابوطالب) در سال 1401 با حضور آقایان و خانم های هنرمند با سرمایه گذاری شرکت هنر اول تولید گردیده است. همچنین فینال فینالیست های شب های مافیای 4 از تاریخ 7 تیر ماه 1401 به صورت هفتگی روزهای سه شنبه منتشر میشود. در مرحله فینال فینالیست ها از میان تمام هنرمندانی که در چهار سری قبل شرکت کرده اند ، تعدادی از خانم ها و آقایان انتخاب شده و در سه شب با یکدیگر به رقابت می پردازند. از تغییراتی که در سری جدید این رئالیتی شو رخ داد، علاوه بر تثبیت حضور نقش جوکر و اضافه شدن فروشنده، حضور دوباره محمدرضا علیمردانی به عنوان گرداننده به جای کامبیز دیرباز میباشد.

لینک دانلود

حجم دانلود نیم بها

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3 (پایانی)

دیدگاهتان را بنویسید

نظر شما پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد