عضویت در کانال تلگرام
جدیدترین فیلم ها و انیمیشن ها
جدیدترین سریال ها

دانلود انیمیشن آپتین و پرطلایی

دانلود انیمیشن آپتین و پرطلایی با لینک مستقیم

دانلود انیمیشن ایرانی آپتین و پرطلایی با کیفیت عالی

دانلود انیمیشن آپتین و پرطلایی

درباره انیمیشن: انیمیشن سینمایی آپتین و پرطلایی با نام سابق ماجرای شاهزاده آبتین ، نام انیمیشنی تاریخی ، ماجرایی، رئال برای ژانر کودک و نوجوان محصول مشترک ایران و کره جنوبی است که به نویسندگی ، تهیه کنندگی و کارگردانی (علی نوری اسکویی) از سال 1398 تا 1399 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تولید شده است. آپتین و پرطلایی یک فیلم مستقل انیمیشن است و اولین همکاری ایران و کره جنوبی است. مخاطب اصلی این کار کودک است ولی لایه‌هایی برای لذت بردن بزرگسال نیز در نظر گرفته شده است تا خانواده‌ها را به خوبی درگیر خود کند. این انیمیشن داستان یکی از شاهزاده های ایرانی در دوران ساسانیان را روایت میکند که به وی خیانت می شود و فرار می کند، این شاهزاده با یک پرنسس کره ای آشنا میشود، و دوباره به کشور باز میگردد و تاج و تخت خود را به دست می آورد، که این داستان برگرفته از متن کوشنامه است … برای دانلود این انیمیشن زیبا با « سورن مووی » همراه باشید.

 

نام انیمیشن: آپتین و پرطلایی abtin va partalaei

ژانر انیمیشن: کودک و نوجوان , ماجرایی , تاریخی

کیفیت: 480p , 720p , 1080p , 4K , Bluray

سال تولید: 1398 الی 1399

مدت زمان: 90 دقیقه

کارگردان: علی نوری اسکویی

تهیه کننده: علی نوری اسکویی

تاریخ اکران: سال 1399

 

داستان انیمیشن: داستان انیمیشن رئال سینمایی آبتین و پر طلایی درباره ازدواج یک شاهزاده ایرانی به نام آبتین و یک پرنسس کره‌ای به نام پرطلایی است. داستان این انیمیشن با الهام از یک افسانه قدیمی نوشته شده است و فیلمنامه این انیمیشن اقتباسی است از داستان «کوش نامه» که یکی از داستان های کهن ایران است.

 

درباره انیمیشن: انیمیشن سینمایی و رئال آبتین و پر طلایی یکی از پروژه های فاخر سینمای ایران و اولین پروژه مشترک ایران و کره جنوبی است که فیلمنامه این انیمیشن اقتباسی است از داستان «کوش نامه» که یکی از داستان های کهن ایران است. این انیمیشن داستان یکی از شاهزاده های ایرانی در دوران ساسانیان را روایت میکند که به وی خیانت می شود و فرار می کند، این شاهزاده با یک پرنسس کره ای آشنا میشود، و دوباره به کشور باز میگردد و تاج و تخت خود را به دست می آورد، که این داستان برگرفته از متن کوشنامه است. 25 درصد از سرمایه گذاری این اثر توسط مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده و سایر سرمایه گذاری از بخش خصوصی تامین شده است.

 

عوامل سازنده انیمیشن: نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان: علی نوری اسکویی / تعداد زیادی از عوامل کره ای هستند.

 

تیزر انیمیشن آپتین و پرطلایی (بزودی)

 

لینک دانلود پس از انتشار